SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36646334

VADEMECUM s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Kremnica · od 2006
IČO
36646334
DIČ
2022133333
Sídlo
Ul. Dolná 49/21, 967 01 Kremnica
firmy v okolí

KonateľMUDr. Milota Višňovská+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VADEMECUM s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Kremnica, v registri od 25. 2. 2006. Vo vedení firmy: Milota Višňovská a Viliam Višňovský. V roku 2025 mala firma tržby 621 tis. € (+5,5 %) a zisk 180 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať154. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
621 tis. €
Za rok
+6 %
Od 2013
+227 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+8 %2015−1 %2016+1 %2017+3 %2018+19 %2019+51 %2020+1 %2021+23 %2022+3 %2023+16 %2024+5 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +10,4 %
  • Najlepší rok
    2019, +51 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    29,1 %
    +3,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    22,7 %
    +7,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    20,1 %
    +6,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    11,5 %
    +2,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby620 747 €588 227 €560 484 €484 735 €471 461 €384 582 €382 066 €252 308 €212 904 €206 123 €203 617 €205 212 €190 094 €
Výsledok hospodárenia180 474 €150 420 €176 836 €145 275 €113 622 €62 301 €84 966 €45 768 €35 003 €35 131 €35 763 €23 506 €23 591 €
Aktíva spolu898 494 €1 073 106 €912 793 €751 119 €634 622 €426 387 €394 934 €281 903 €242 572 €194 133 €134 225 €105 351 €83 865 €
Vlastné imanie795 235 €971 421 €821 001 €644 165 €498 889 €385 267 €322 967 €238 001 €192 233 €157 229 €122 099 €86 336 €62 830 €
Podané26. 3. 202618. 3. 202520. 3. 202427. 3. 202325. 3. 202225. 3. 202129. 3. 202027. 3. 201924. 3. 201821. 3. 201725. 3. 201625. 3. 201514. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
154. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ul. Dolná 49/21, 967 01 Kremnica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
25. 2. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 11348/S
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Kremnica.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • prenájom nehnuteľných vecí spojených s poskytovaním okrem základných služieb aj doplnkových služieb: upratovacie práceod 2006
  • administratívne práceod 2006
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • organizovanie seminárov, školení a kurzov v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • organizovanie kultúrnych podujatí, vzdelávacích akcií v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • sprostredkovanie obchodu a výroby v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • poradenská činnosť v oblasti manažérskych systémov a systémov manažérstva kvalityod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
53 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Kremnicadohoda o spolupráci—24. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—23. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 8. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 5. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—10. 10. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025154. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 11. 2009Nový spoločníkMUDr. Milota Višňovská, podiel 50 %
  3. 11. 11. 2009Nový spoločníkMUDr. Viliam Višňovský, podiel 50 %
  4. 25. 2. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36646334

VADEMECUM s.r.o. – tržby 621 tis. € – IČO 36646334