SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36647667

FAB Co. s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2006
IČO
36647667
DIČ
2022166663
Sídlo
Poľná 2, 974 05 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľRóbert Briš

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

FAB Co. s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 6. 4. 2006. Vo vedení firmy: Róbert Briš. V roku 2025 mala firma tržby 358 tis. € (+45,9 %) a zisk 23 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať225. z 431 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
358 tis. €
Za rok
+46 %
Od 2013
+579 %
0200 tis.400 tis.2013—2014−12 %2015−25 %2016+4 %2017−22 %2018+19 %2019−40 %2020+7 %2021+172 %2022+173 %2023+28 %2024+18 %2025+46 %
  • Priemerný rast ročne
    +17,3 %
  • Najlepší rok
    2022, +173 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,3 %
    −2,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    39,8 %
    −22,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    11,5 %
    +0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    71,1 %
    −10,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby358 288 €245 551 €207 622 €162 834 €59 652 €21 905 €20 404 €33 795 €28 416 €36 372 €34 874 €46 420 €52 743 €
Výsledok hospodárenia22 621 €22 131 €14 090 €724 €−11 925 €−4 432 €1 140 €919 €−818 €−12 685 €−800 €870 €2 701 €
Aktíva spolu196 630 €195 867 €235 778 €266 302 €30 692 €21 309 €21 569 €25 380 €31 596 €28 440 €42 250 €40 937 €52 690 €
Vlastné imanie56 811 €35 387 €12 657 €−1 432 €−2 158 €9 766 €14 200 €13 059 €12 150 €12 968 €31 013 €31 813 €30 943 €
Podané10. 3. 202628. 2. 202528. 3. 20253. 3. 20231. 3. 202210. 2. 202114. 2. 202031. 3. 201930. 3. 201828. 3. 201730. 3. 201629. 3. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
225. z 431 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022166663
platiteľ od 1. 7. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Poľná 2, 974 05 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 4. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 11489/S
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
45110 Predaj automobilov a ľahkých motorových vozidiel
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • prevádzkovanie autobazáruod 2006
  • prenájom hnuteľných vecí v rozsahu voľnej živnostiod 2006
  • montáž slnečných clôn, ochranných fólií na sklá dopravných prostriedkov a nehnuteľnostíod 2006
  • sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnostiod 2006
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2006
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnostiod 2006
  • reklamná činnosťod 2006
  • vydávanie periodických a neperiodických publikáciíod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Predaj automobilov a ľahkých motorových vozidiel — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
9 zmlúv
spolu 421 tis. € · posledná 12. 10. 2026
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 201 tis. € · posledný 17. 1. 2020

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská BystricaDohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy11 tis. €12. 10. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Banská BystricaDohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy11 tis. €14. 5. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 45110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025225. z 431
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (predaj automobilov a ľahkých motorových vozidiel).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 10. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 2. 2021Výmaz konečného užívateľa výhodRóbert Briš
  3. 31. 12. 2020Zápis konečného užívateľa výhodRóbert Briš
  4. 18. 9. 2019Zápis konečného užívateľa výhodRóbert Briš
  5. 31. 12. 2009Nový spoločníkRóbert Briš, podiel 100 %
  6. 1. 7. 2006Registrácia za platiteľa DPHSK2022166663
  7. 6. 4. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia predaj automobilov a ľahkých motorových vozidiel s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36647667

FAB Co. s. r. o. – tržby 358 tis. € – IČO 36647667