SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36649261

SIBAcol, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Štiavnica · od 2006
IČO
36649261
DIČ
2022191996
Sídlo
Mládežnícka 22, 969 01 Banská Štiavnica
firmy v okolí

KonateľRóbert Sásik+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SIBAcol, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Štiavnica, v registri od 26. 5. 2006. Vo vedení firmy: Róbert Sásik a Zuzana Sásiková. V roku 2025 mala firma tržby 558 tis. € (+0,0 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať132. z 943 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
558 tis. €
Za rok
+0 %
Od 2013
−24 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014−6 %2015−2 %2016−5 %2017−3 %2018+1 %2019−8 %2020−5 %2021−12 %2022+3 %2023+9 %2024+2 %2025+0 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,3 %
  • Najlepší rok
    2023, +9 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,1 %
    −1,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,9 %
    −4,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,9 %
    −3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    32,2 %
    +0,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby557 705 €557 705 €548 293 €501 086 €488 699 €552 440 €582 994 €632 491 €623 579 €640 203 €671 245 €688 196 €733 178 €
Výsledok hospodárenia6 191 €15 832 €46 975 €−30 698 €−57 236 €−50 274 €34 817 €93 650 €41 270 €21 703 €24 056 €12 715 €7 804 €
Aktíva spolu320 363 €320 363 €569 805 €663 926 €622 641 €648 004 €590 190 €449 248 €95 562 €254 244 €282 652 €263 503 €246 151 €
Vlastné imanie217 162 €217 162 €278 976 €170 632 €205 106 €266 117 €320 155 €288 675 €62 252 €135 332 €113 629 €87 165 €71 525 €
Podané30. 6. 202621. 10. 20256. 11. 202424. 2. 202422. 6. 202311. 3. 20225. 5. 202130. 7. 201928. 12. 201830. 6. 201724. 6. 201626. 6. 201513. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
132. z 943 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022191996
platiteľ od 1. 6. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mládežnícka 22, 969 01 Banská Štiavnica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
26. 5. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 11666/S
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71129 Ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Štiavnica.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • vypracovanie podkladov v súvislosti s poskytovaním dotácii v rozsahu voľnej živnostiod 2006
  • rozpočtové práce a kalkulácie staviebod 2006
  • výroba kľúčovod 2006
  • zváračské práceod 2006
  • vypracovanie interiérových návrhovod 2006
  • montáž žaluziíod 2006
  • montáž dodaných plastových a hliníkových okien a dverí v rozsahu voľnej živnostiod 2006
  • sklenárske práceod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 16 tis. € · posledná 7. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71129), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025132. z 943
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 2. 2010Nový spoločníkRóbert Sásik, podiel 70 %
  3. 5. 2. 2010Nový spoločníkZuzana Sásiková, podiel 30 %
  4. 28. 4. 2008Nový člen vedeniaZuzana Sásiková, konateľ
  5. 26. 5. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36649261

SIBAcol, s.r.o. – tržby 558 tis. € – IČO 36649261