SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36655686

PRIMA M s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Myjava · od 2006
IČO
36655686
DIČ
2022217670
Sídlo
Námestie M. R. Štefánika 580/29, 907 01 Myjava
firmy v okolí

KonateľĽubomír Mozolák+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PRIMA M s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Myjava, v registri od 21. 7. 2006. Vo vedení firmy: Ľubomír Mozolák a Jarmila Mozoláková. V roku 2025 mala firma tržby 1,1 mil. € (+5,8 %) a zisk 11 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať417. z 906 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,1 mil. €
Za rok
+6 %
Od 2013
+7 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014−2 %2018−15 %2020+20 %2021+5 %2022−2 %2023+1 %2024−3 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,5 %
  • Najlepší rok
    2020, +20 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,0 %
    −0,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,2 %
    −4,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,8 %
    −0,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    82,4 %
    −3,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 123 390 €1 061 889 €1 098 006 €1 089 715 €1 115 471 €1 058 320 €—878 471 €———1 033 354 €1 053 753 €
Výsledok hospodárenia10 930 €13 851 €11 107 €−8 168 €4 756 €18 815 €7 635 €11 144 €210 €−5 981 €2 465 €−62 193 €−19 336 €
Aktíva spolu607 816 €691 422 €653 852 €609 031 €676 779 €700 230 €635 284 €689 953 €701 761 €758 100 €768 142 €782 577 €842 483 €
Vlastné imanie107 085 €97 257 €83 406 €72 299 €80 467 €75 712 €56 897 €49 262 €38 118 €37 908 €43 889 €41 424 €103 616 €
Podané15. 5. 202626. 6. 202527. 3. 202429. 3. 202329. 3. 202222. 4. 202130. 4. 202017. 5. 201920. 3. 201823. 3. 201730. 3. 201614. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
417. z 906 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022217670
platiteľ od 28. 7. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Námestie M. R. Štefánika 580/29, 907 01 Myjava
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 7. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 18946/R
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
47730 Lekárne
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Myjava.

Predmet činnosti

18 zapísaných činností

  • zabezpečovanie služieb potrebných pre prevádzku objektov, zariadení a budovod 2006
  • upratovacie práceod 2006
  • reklamné a propagačné činnostiod 2006
  • kancelárske a sekretárske služby ( vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb )od 2006
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • marketing v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcovod 2006
  • vedenie účtovníctvaod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Lekárne — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
12 zmlúv
posledná 27. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 11. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 11. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025417. z 906
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (lekárne).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 5. 2026 · 11 záznamov

  1. 15. 5. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 1. 2019Zápis konečného užívateľa výhodĽubomír Mozolák
  3. 1. 1. 2019Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Jarmila Mozoláková
  4. 31. 12. 2018Výmaz konečného užívateľa výhodĽubomír Mozolák
  5. 31. 12. 2018Výmaz konečného užívateľa výhodMgr. Jarmila Mozoláková
  6. 22. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodĽubomír Mozolák
  7. 22. 7. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Jarmila Mozoláková
  8. 27. 8. 2009Presun sídlaNámestie M. R. Štefánika 580/29 Myjavapredtým M. R. Štefánika 524/19 Myjava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia lekárne s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36655686

PRIMA M s.r.o. – tržby 1,1 mil. € – IČO 36655686