SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36658294

BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2006
IČO
36658294
DIČ
2022220376
Sídlo
Tichá 45, 811 02 Bratislava
firmy v okolí

KonateľDavid Lawrence+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 28. 7. 2006. Vo vedení firmy: David Lawrence a Robert Craig McCubbin. V roku 2026 mala firma tržby 15,8 mil. € (−21,7 %) a zisk 43 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnaťpodobné firmy a tržby
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2026
15,8 mil. €
Za rok
−22 %
Od 2014
−5 %
010 mil.20 mil.30 mil.2014—2015−15 %2016−13 %2017+5 %2018+7 %2019−1 %2020−6 %2021+5 %2022+31 %2023+5 %2024+3 %2025+6 %2026−22 %
  • Priemerný rast ročne
    −0,4 %
  • Najlepší rok
    2022, +31 %

Ukazovatele 2026

  • Marža
    0,3 %
    −0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,5 %
    −0,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,3 %
    −0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    40,0 %
    +8,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2026202520242023202220212020201920182017201620152014
Tržby15 762 176 €20 121 213 €19 043 831 €18 504 291 €17 604 187 €13 387 806 €12 726 978 €13 491 387 €13 653 605 €12 798 040 €12 163 612 €14 015 372 €16 566 610 €
Výsledok hospodárenia43 168 €93 974 €71 856 €145 710 €155 237 €103 649 €8 154 €−5 690 €218 421 €235 490 €180 458 €224 136 €517 214 €
Aktíva spolu14 623 299 €12 727 551 €12 085 739 €14 912 514 €13 374 390 €11 432 022 €10 439 111 €9 993 862 €10 033 110 €10 236 679 €9 304 809 €9 682 048 €9 391 577 €
Vlastné imanie8 776 113 €8 732 944 €8 638 968 €8 567 111 €8 421 402 €8 266 165 €8 162 515 €8 154 361 €8 160 051 €7 941 633 €7 706 143 €7 525 685 €7 301 548 €
Podané30. 6. 202620. 6. 202527. 6. 202429. 6. 202329. 6. 202230. 6. 202119. 6. 202025. 6. 20192. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201618. 6. 20153. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
8 tis. €
vyrubená za rok 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022220376
platiteľ od 10. 8. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Tichá 45, 811 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 7. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 58468/B
Základné imanie
5 817 301 €
Veľkosť
150 – 199 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
28230 Výroba kancelárskych strojov a zariadení (okrem počítačov a periférnych zariadení)
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • výroba kancelárskych strojov,od 2006
  • výroba elektronických súčiastok,od 2006
  • oprava tonerov do kopírovacích strojov a kaziet do tlačiarní,od 2006
  • komplatizácia výpočtovej techniky v rozsahu bezpečného napätia,od 2006
  • výroba výrobkov z plastu,od 2006
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • poradenská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • činnosť účtovných poradcov,od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výroba kancelárskych strojov a zariadení (okrem počítačov a periférnych zariadení) — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
22 zmlúv
spolu 283 tis. € · posledná 5. 5. 2026
Eurofondy
1 projekt
zazmluvnené 400 tis. € · posledný 25. 7. 2020

Posledné zmluvy

  • Mesto KrupinaZmluva o reklame600 €5. 5. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny ZvolenDohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy11 tis. €12. 2. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny ZvolenDodatok ŠR—3. 10. 2025
  • Obec SebechlebyZmluva o obstaraní reklamy uzatvorená v zmysle § 269 ods. 2 Obchodného zákonníka800 €25. 9. 2025
  • Mesto KrupinaZmluva o reklame600 €15. 4. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Zvolen§60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR10 tis. €4. 3. 2025
  • Základná škola pri zdravotníckom zariadení, KováčováZmluva o sponzorskom dare—15. 11. 2024
  • Mesto KrupinaZmluva o reklame600 €13. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 28230), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

9 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Zobrazených 8 najnovších z 9.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2026
  2. 8. 7. 2020Zápis konečného užívateľa výhodDavid Lawrence
  3. 8. 7. 2020Zápis konečného užívateľa výhodRobert Craig McCubbin
  4. 7. 6. 2016Nový člen vedeniaDavid Lawrence, konateľ
  5. 28. 4. 2010Nový spoločníkBrother Industries (U.K.) LTD., podiel 100 %
  6. 24. 7. 2009Nový člen vedeniaRobert Craig McCubbin, konateľ
  7. 1. 4. 2009Presun sídlaTichá 45 Bratislavapredtým Osloboditeľov 929/15 Krupina
  8. 9. 12. 2006Presun sídlaOsloboditeľov 929/15 Krupinapredtým Gajova 15 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výroba kancelárskych strojov a zariadení (okrem počítačov a periférnych zariadení) s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36658294

BROTHER INDUSTRIES (SLOVAKIA) s.r.o. – tržby 15,8 mil. € – IČO 36658294