SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36658707

Threeluminat s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Púchov · od 2006

predtým EDARR, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
36658707
DIČ
2022228153
Sídlo
Moravská 13, 020 01 Púchov
firmy v okolí

KonateľErik Bunda+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Threeluminat s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Púchov, v registri od 28. 7. 2006. Vo vedení firmy: Erik Bunda a Oto Bunda. V roku 2024 mala firma tržby 5 tis. € a zisk 0 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať225. z 257 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
5 tis. €
Za rok
×62,3
Od 2013
−74 %
020 tis.40 tis.2013—2014+105 %2015−17 %2016−39 %2017+12 %2019−74 %2020−78 %2021−94 %2024×62,3
  • Najlepší rok
    2024, ×62,3
Celý výkaz a originály závierok
20242023202220212020201920172016201520142013
Tržby4 737 €——76 €1 188 €5 331 €20 797 €18 623 €30 507 €36 712 €17 932 €
Výsledok hospodárenia0 €−12 €−12 €−3 642 €269 €−1 615 €8 158 €2 127 €−27 055 €−23 498 €−14 885 €
Aktíva spolu0 €138 €138 €150 €−307 €13 581 €16 007 €7 134 €5 196 €9 952 €16 453 €
Vlastné imanie——138 €150 €−8 548 €−8 817 €−14 989 €−23 147 €−25 274 €1 781 €−4 721 €
Podané21. 5. 202514. 3. 202413. 3. 20239. 5. 202230. 6. 20211. 11. 20207. 9. 202328. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
225. z 257 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2022228153
platiteľ od 13. 6. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Moravská 13, 020 01 Púchov
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 7. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 16936/R
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
eZmluva.sk N174 s.r.o. · EDARR, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Púchov.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • sprostredkovanie obchodu, výroby a služieb v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti v rozsahu voľných živností (veľkoobchod)od 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností (maloobchod)od 2006
  • prekladateľské a tlmočnícke služby mimo úradných prekladovod 2006
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2006
  • reklamná a propagačná činnosťod 2006
  • prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služiebod 2006
  • automatizované spracovanie dátod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2024225. z 257
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

259 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 259.

História zmien

Posledná zmena 21. 5. 2025 · 13 záznamov

  1. 21. 5. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 13. 6. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2022228153
  3. 3. 4. 2024Zmena obchodného menaThreeluminat s.r.o.predtým eZmluva.sk N174 s.r.o.
  4. 3. 4. 2024Nový spoločníkAdrián Bunda, podiel 33,4 %
  5. 3. 4. 2024Nový spoločníkOto Bunda, podiel 33,3 %
  6. 3. 4. 2024Nový spoločníkErik Bunda, podiel 33,3 %
  7. 22. 9. 2023Nový člen vedeniaErik Bunda, konateľ
  8. 22. 9. 2023Nový člen vedeniaOto Bunda, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36658707

Threeluminat s.r.o. – tržby 5 tis. € – IČO 36658707