SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36665240

STAVIRO s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stará Ľubovňa · od 2006
IČO
36665240
DIČ
2022232432
Sídlo
Mierová 70/1100, 064 01 Stará Ľubovňa
firmy v okolí

KonateľJán Virostko

Kontakty na firmutelefón ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

STAVIRO s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stará Ľubovňa, v registri od 16. 8. 2006. Vo vedení firmy: Ján Virostko. V roku 2025 mala firma tržby 93 tis. € (+65,4 %) a stratu 388 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3218. z 8 267 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
93 tis. €
Za rok
+65 %
Od 2014
−27 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015−6 %2016+42 %2017−17 %2018+52 %2019−38 %2020−51 %2021+22 %2022−12 %2023+2 %2024−22 %2025+65 %
  • Priemerný rast ročne
    −2,8 %
  • Najlepší rok
    2025, +65 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,4 %
    −6,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -1,4 %
    −18,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    160,2 %
    −29,2 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby93 493 €56 526 €72 047 €70 496 €80 552 €65 816 €133 225 €215 163 €141 891 €171 617 €120 605 €127 976 €—
Výsledok hospodárenia−388 €3 194 €734 €3 191 €−4 468 €−38 907 €841 €887 €2 702 €525 €1 615 €141 €274 €
Aktíva spolu28 121 €18 508 €22 058 €26 793 €37 673 €42 013 €59 643 €91 529 €33 914 €30 125 €19 191 €14 583 €25 171 €
Vlastné imanie−16 937 €−16 550 €−19 743 €−20 477 €−23 668 €−19 200 €19 707 €73 867 €17 979 €15 277 €14 752 €13 138 €13 056 €
Podané21. 2. 202628. 3. 20257. 3. 202422. 2. 202324. 2. 202210. 3. 202126. 2. 202023. 2. 201928. 3. 201820. 3. 201715. 3. 201624. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3218. z 8 267 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022232432
platiteľ od 1. 9. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mierová 70/1100, 064 01 Stará Ľubovňa
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
16. 8. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 17684/P
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
41209 Výstavba obytných a neobytných budov i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stará Ľubovňa.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • armovačské práceod 2006
  • štukatérstvood 2006
  • montáž sadrokartónuod 2006
  • búracie práce vykonávané ručneod 2006
  • výkopové práceod 2006
  • lešenárske práceod 2006
  • prípravné práce pre stavbuod 2006
  • zemné práceod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Výstavba obytných a neobytných budov i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
9 zmlúv
spolu 34 tis. € · posledná 18. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará ĽubovňaDodatok NP—18. 11. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Stará ĽubovňaDohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy9 tis. €26. 6. 2025

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 41209), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253218. z 8 267
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (výstavba obytných a neobytných budov i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 21. 2. 2026 · 3 záznamy

  1. 21. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 10. 2022Nový spoločníkJán Virostko, podiel 100 %
  3. 16. 8. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia výstavba obytných a neobytných budov i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36665240

STAVIRO s.r.o. – tržby 93 tis. € – IČO 36665240