SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36665665

Pollens, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Šaľa · od 2006
IČO
36665665
DIČ
2022231123
Sídlo
Sadová 702/1, 927 01 Šaľa
firmy v okolí

KonateľMUDr. Loránt Bobák+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Pollens, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Šaľa, v registri od 17. 8. 2006. Vo vedení firmy: Loránt Bobák a Erika Bobáková. V roku 2025 mala firma tržby 154 tis. € (+1,1 %) a stratu 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1414. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
154 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2013
+51 %
0100 tis.200 tis.2013—2014−2 %2015+19 %2016+7 %2017−3 %2018−8 %2019+3 %2020−1 %2021+7 %2022+4 %2023+15 %2024+3 %2025+1 %
  • Priemerný rast ročne
    +3,5 %
  • Najlepší rok
    2015, +19 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -5,0 %
    −23,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -5,3 %
    −23,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -2,2 %
    −10,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    58,5 %
    +2,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby153 967 €152 304 €148 508 €129 318 €123 860 €116 235 €117 419 €113 613 €122 943 €127 264 €119 063 €100 039 €101 732 €
Výsledok hospodárenia−7 748 €28 041 €24 699 €20 926 €17 997 €14 614 €15 373 €26 054 €298 €9 266 €29 860 €−29 931 €4 815 €
Aktíva spolu350 577 €349 245 €261 407 €379 613 €348 057 €301 485 €280 261 €263 352 €229 734 €215 588 €211 682 €168 233 €182 851 €
Vlastné imanie145 483 €153 230 €125 190 €100 490 €79 564 €61 567 €46 953 €31 580 €5 526 €5 229 €−4 037 €−33 417 €−3 486 €
Podané26. 3. 202628. 6. 202527. 3. 202425. 3. 202330. 3. 202222. 3. 202120. 6. 202023. 3. 201917. 3. 201825. 3. 201710. 3. 201616. 3. 201521. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1414. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Sadová 702/1, 927 01 Šaľa
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 8. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 18908/T
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Šaľa.

Predmet činnosti

4 zapísané činnosti

  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia v ambulancii v kategórii lekár v špecializačnom odbore - klinická imunológia a alergológia, funkčná diagnostikaod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
36 zmlúv
posledná 14. 7. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251414. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 26. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 26. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 17. 6. 2010Nový spoločníkMUDr. Erika Bobáková, podiel 100 %
  3. 17. 8. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36665665

Pollens, s.r.o. – tržby 154 tis. € – IČO 36665665