SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36665690

Ateliér 27, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2006
IČO
36665690
DIČ
2022235930
Sídlo
Drobného 27, 841 01 Bratislava
firmy v okolí

KonateľAlexander Gossányi

Je to vaša firma?

Kontakty k firme zatiaľ nemáme. Pridajte ich — firmy, ktoré hľadajú dodávateľov, sa vám ozvú.

Pridať kontakty

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Ateliér 27, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 17. 8. 2006. Vo vedení firmy: Alexander Gossányi. V roku 2025 mala firma tržby 234 tis. € (−16,3 %) a zisk 422 €.

3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
234 tis. €
Za rok
−16 %
Od 2013
+4 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+14 %2015+4 %2016+43 %2017+22 %2018−46 %2019+10 %2020−32 %2021+103 %2022−17 %2023−10 %2024−2 %2025−16 %
  • Priemerný rast ročne
    +0,3 %
  • Najlepší rok
    2021, +103 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,2 %
    −0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,3 %
    −3,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,6 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    56,6 %
    −15,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby234 053 €279 750 €286 053 €318 893 €383 325 €189 112 €278 459 €253 626 €465 485 €381 737 €267 578 €256 451 €225 882 €
Výsledok hospodárenia422 €1 621 €1 018 €11 965 €18 411 €−4 208 €−15 887 €55 €9 003 €22 527 €3 455 €−20 765 €−537 €
Aktíva spolu76 316 €118 237 €92 315 €62 414 €95 003 €129 733 €117 145 €160 495 €162 100 €215 428 €208 240 €173 039 €249 959 €
Vlastné imanie33 159 €32 737 €31 116 €30 098 €18 133 €64 849 €69 057 €84 944 €84 889 €75 886 €53 359 €49 905 €70 669 €
Podané19. 3. 202624. 3. 202521. 6. 202413. 3. 202330. 3. 202227. 3. 202130. 3. 202025. 3. 201929. 3. 201829. 6. 201723. 6. 201631. 3. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
90. z 1 127 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022235930
platiteľ od 25. 9. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Drobného 27, 841 01 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
17. 8. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 41943/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
90020 Podporné činnosti súvisiace so scénickým umením
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • podnikateľské poradesnstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 2006
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • organizovanie a usporadúvanie kultúrnych, spoločenských a umeleckých podujatí v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 t,od 2006
  • osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje deväť osôb vrátane vodiča s výnimkou vozidiel taxislužby,od 2006
  • prenájom motorových vozidiel,od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Podporné činnosti súvisiace so scénickým umením — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
41 zmlúv
spolu 806 tis. € · posledná 12. 2. 2026

Posledné zmluvy

  • Slovenská televízia a rozhlasZmluva o dielo15 tis. €12. 2. 2026
  • Slovenská televízia a rozhlasZmluva o poskytnutí služieb25 tis. €22. 10. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 90020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202590. z 1 127
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (podporné činnosti súvisiace so scénickým umením).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

21 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 21.

História zmien

Posledná zmena 19. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 19. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 26. 5. 2012Nový spoločníkAlexander Gossányi, podiel 100 %
  3. 25. 9. 2006Registrácia za platiteľa DPHSK2022235930
  4. 17. 8. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia podporné činnosti súvisiace so scénickým umením s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36665690

Ateliér 27, s.r.o. – tržby 234 tis. € – IČO 36665690