SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36669083

AGROSOLUM VIA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rimavská Sobota · od 2006

predtým J&P Finance, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
36669083
DIČ
2022245863
Sídlo
Malohontská 1533/1, 979 01 Rimavská Sobota
firmy v okolí

KonateľMgr. Judita Ármayová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

AGROSOLUM VIA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rimavská Sobota, v registri od 1. 9. 2006. Vo vedení firmy: Judita Ármayová. V roku 2025 mala firma tržby 429 tis. € (+13,9 %) a stratu 55 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať281. z 805 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
429 tis. €
Za rok
+14 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2015—2016×82017×29,72018+11 %2019+78 %2020−41 %2021+222 %2022+25 %2023−26 %2024−25 %2025+14 %
  • Najlepší rok
    2017, ×29,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -12,8 %
    −34,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -23,4 %
    −52,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -12,3 %
    −33,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    47,6 %
    +22,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby429 176 €376 823 €501 550 €677 428 €542 348 €168 511 €287 838 €161 663 €145 552 €4 900 €615 €——
Výsledok hospodárenia−54 900 €83 232 €42 321 €121 290 €130 531 €14 872 €76 331 €60 322 €10 747 €3 360 €85 €−480 €—
Aktíva spolu447 425 €388 560 €363 531 €200 442 €304 729 €180 675 €163 268 €108 634 €88 211 €7 359 €3 999 €3 913 €3 913 €
Vlastné imanie234 573 €289 472 €206 240 €163 919 €256 008 €131 447 €154 025 €77 948 €17 626 €6 879 €3 519 €3 433 €3 913 €
Podané29. 6. 202616. 6. 20251. 7. 202419. 6. 202323. 6. 202228. 3. 202117. 2. 202028. 3. 201926. 3. 201829. 3. 201722. 3. 20161. 7. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
281. z 805 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
IČ DPH
SK7120002021
platiteľ od 1. 6. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Malohontská 1533/1, 979 01 Rimavská Sobota
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 9. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 12022/S
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
1110 Pestovanie obilnín (okrem ryže), strukovín a olejnatých semien
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
ADINA, s.r.o. · J&P Finance, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rimavská Sobota.

Prepojené firmy

9 firiem cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 9 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • činnosť organizačných a ekonomických poradcovod 2006
  • vedenie účtovníctvaod 2006
  • vzdelávanie dospelých a iné vzdelávanie v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • usporadúvanie rôznych kultúrno-spoločenských podujatíod 2006
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spostrebiteľovi /maloobchod / v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti /veľkoobchod/ v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Pestovanie obilnín (okrem ryže), strukovín a olejnatých semien — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
9 zmlúv
spolu 28 tis. € · posledná 1. 9. 2026

Posledné zmluvy

  • Slovenský pozemkový fondDodatok č. 01483/2026-PNZ -P41480/25.01 - AGROSOLUM VIA, s.r.o.—1. 9. 2026
  • Slovenský pozemkový fondNájomná zmluva č. 04678/2025-PNZ -P41480/25.00 - AGROSOLUM VIA, s.r.o.—16. 12. 2025
  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva č.DRR2024/00694 o poskytnutí dotácie na prvovýrobu4 tis. €15. 6. 2024
  • Pôdohospodárska platobná agentúraZmluva č.SPZ2023/00413 o poskytnutí pomoci vo forme úľav na environmentálnych daniach1 tis. €8. 11. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 1110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025281. z 805
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (pestovanie obilnín (okrem ryže), strukovín a olejnatých semien).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 5. 10. 2022Nový spoločníkMgr. Judita Ármayová, podiel 100 %
  3. 7. 3. 2018Zápis konečného užívateľa výhodMgr. Judita Ármayová
  4. 1. 6. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK7120002021
  5. 25. 4. 2017Zmena obchodného menaAGROSOLUM VIA, s.r.o.predtým ADINA, s.r.o.
  6. 6. 2. 2014Zmena obchodného menaADINA, s.r.o.predtým J&P Finance, s.r.o.
  7. 6. 2. 2014Presun sídlaMalohontská 1533/1 Rimavská Sobotapredtým 335 Ožďany
  8. 16. 12. 2013Nový člen vedeniaMgr. Judita Ármayová, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia pestovanie obilnín (okrem ryže), strukovín a olejnatých semien s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36669083

AGROSOLUM VIA, s.r.o. – tržby 429 tis. € – IČO 36669083