SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36669181

A SANTÉ, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Modra · od 2006
IČO
36669181
DIČ
2022246380
Sídlo
Štefánikova 876/10, 900 01 Modra
firmy v okolí

KonateľMUDr. Danica Patáková+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

A SANTÉ, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Modra, v registri od 29. 8. 2006. Vo vedení firmy: Danica Patáková a Ľudovít Paták. V roku 2025 mala firma tržby 119 tis. € (−5,2 %) a zisk 38 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2801. z 11 432 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
119 tis. €
Za rok
−5 %
Od 2013
+94 %
050 tis.100 tis.150 tis.2013—2014−2 %2015+10 %2016+7 %2017−3 %2018+5 %2019+11 %2020+22 %2021+33 %2022−15 %2023−2 %2024+16 %2025−5 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,7 %
  • Najlepší rok
    2021, +33 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    31,6 %
    −4,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    52,7 %
    −20,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    46,5 %
    −19,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    11,7 %
    +1,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby119 451 €126 057 €108 393 €111 172 €130 706 €98 051 €80 534 €72 245 €68 959 €70 825 €66 437 €60 551 €61 639 €
Výsledok hospodárenia37 717 €45 186 €34 275 €45 449 €60 785 €39 066 €15 921 €23 912 €15 086 €11 220 €7 771 €2 789 €10 026 €
Aktíva spolu81 026 €68 862 €78 048 €69 450 €96 215 €66 087 €41 655 €71 589 €61 671 €49 708 €36 569 €34 430 €39 447 €
Vlastné imanie71 566 €61 627 €71 441 €62 615 €77 951 €56 232 €33 087 €62 859 €54 033 €38 946 €29 300 €32 770 €29 983 €
Podané19. 3. 20269. 6. 20253. 5. 202426. 3. 202329. 3. 202228. 4. 202117. 3. 202026. 3. 201928. 3. 201820. 3. 201712. 3. 201621. 3. 201518. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2801. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Štefánikova 876/10, 900 01 Modra
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 8. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 42078/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Modra.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností

  • poradenská a konzultačná činnosť v oblasti zdravého spôsobu života, týkajúca sa pohybového ústrojenstva, rekondície a regenerácie tela,od 2006
  • poradenská činnosť v predmete podnikania,od 2006
  • opatrovateľské služby mimo sociálnej a právnej ochrany,od 2006
  • masérske služby,od 2006
  • nákup a predaj zdravotníckych prístrojov a zdravotníckych pomôcok,od 2006
  • marketing a manažment,od 2006
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2006
  • organizovanie seminárov a školení v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
41 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—7. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—30. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 1. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 10. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 10. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252801. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 19. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 19. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 9. 2010Presun sídlaŠtefánikova 876/10 Modrapredtým Hollého 2 Pezinok
  3. 15. 9. 2010Nový spoločníkMUDr. Danica Patáková, podiel 88,7 %
  4. 15. 9. 2010Nový spoločníkIng. Ľudovít Paták, podiel 11,3 %
  5. 13. 9. 2010Nový člen vedeniaIng. Ľudovít Paták, konateľ
  6. 29. 8. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36669181

A SANTÉ, s.r.o. – tržby 119 tis. € – IČO 36669181