SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36670570

IVSTA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Špačince · od 2006
IČO
36670570
DIČ
2022237866
Sídlo
Poľovnícka 11, 919 51 Špačince
firmy v okolí

KonateľMgr. Ivan Stanovič

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

IVSTA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Špačince, v registri od 1. 9. 2006. Vo vedení firmy: Ivan Stanovič. V roku 2025 mala firma tržby 884 tis. € (+22,3 %) a zisk 118 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať29. z 158 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
884 tis. €
Za rok
+22 %
Od 2013
+300 %
0500 tis.1 mil.2013—2014+13 %2015−32 %2016+18 %2017+232 %2018−27 %2019+1 %2020−24 %2021+131 %2022+12 %2023−32 %2024+10 %2025+22 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,3 %
  • Najlepší rok
    2017, +232 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,3 %
    +1,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    22,3 %
    +2,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,4 %
    +2,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    31,0 %
    −6,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby884 429 €723 098 €659 267 €970 146 €866 982 €376 020 €491 650 €488 700 €665 022 €200 150 €170 199 €249 070 €220 950 €
Výsledok hospodárenia117 694 €82 268 €44 622 €111 346 €168 343 €44 619 €43 713 €30 454 €57 074 €2 707 €−27 288 €−10 203 €9 759 €
Aktíva spolu765 186 €655 373 €543 876 €613 383 €467 314 €406 503 €367 586 €292 376 €249 398 €197 559 €222 161 €252 627 €273 748 €
Vlastné imanie527 807 €410 114 €334 444 €362 318 €249 972 €206 424 €161 785 €182 677 €152 220 €95 146 €92 441 €120 689 €143 084 €
Podané29. 6. 202616. 6. 202529. 6. 202430. 6. 202324. 6. 202211. 6. 202123. 6. 202025. 6. 201918. 4. 201830. 6. 201731. 3. 201614. 3. 201510. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
29. z 158 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
35 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022237866
platiteľ od 13. 9. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Poľovnícka 11, 919 51 Špačince
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 9. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 18954/T
Základné imanie
6 641 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
3832 Skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Špačince.

Predmet činnosti

46 zapísaných činností

  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedálod 2006
  • predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémyod 2006
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátovod 2006
  • poskytovanie informácií z internetuod 2006
  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2006
  • prenájom všetkých druhov tovarov s výnimkou tých, na ktoré sa vyžaduje osobitné povolenieod 2006
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2006
  • činnosť organizačného a ekonomického poradcuod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
posledná 18. 12. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 3832), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202529. z 158
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 3 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 15. 1. 2016Nový spoločníkMgr. Ivan Stanovič, podiel 100 %
  3. 1. 9. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36670570

IVSTA, s.r.o. – tržby 884 tis. € – IČO 36670570