SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36676152

MKD Slovakia, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Galanta · od 2006

predtým LIVING REAL, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
36676152
DIČ
2022240924
Sídlo
Javorinka 20, 924 01 Galanta
firmy v okolí

KonateľMgr. Katarína Šikulajová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MKD Slovakia, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Galanta, v registri od 19. 9. 2006. Vo vedení firmy: Katarína Šikulajová. V roku 2025 mala firma tržby 444 tis. € (−2,7 %) a zisk 7 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1258. z 5 403 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
444 tis. €
Za rok
−3 %
Od 2013
+639 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+85 %2015+44 %2016+11 %2017+14 %2018+18 %2019+26 %2020−6 %2021+18 %2022+28 %2023−8 %2024+16 %2025−3 %
  • Priemerný rast ročne
    +18,1 %
  • Najlepší rok
    2014, +85 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,6 %
    +0,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    18,7 %
    −1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,6 %
    +0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    75,5 %
    −4,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby443 867 €456 160 €393 258 €425 776 €331 561 €281 810 €299 816 €238 717 €201 969 €177 609 €159 991 €111 235 €60 078 €
Výsledok hospodárenia7 124 €6 200 €2 080 €4 017 €−447 €235 €435 €320 €8 208 €4 734 €860 €−7 987 €−15 813 €
Aktíva spolu155 659 €153 825 €166 064 €110 512 €137 560 €114 361 €131 239 €154 237 €117 594 €64 743 €61 156 €25 867 €61 485 €
Vlastné imanie38 098 €30 974 €24 774 €22 693 €18 676 €19 124 €18 889 €18 502 €18 182 €9 974 €5 240 €−35 619 €−27 631 €
Podané30. 6. 202630. 6. 202510. 4. 20249. 5. 202313. 6. 202231. 3. 202131. 3. 202029. 3. 201920. 3. 201830. 3. 201731. 3. 201627. 6. 201526. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1258. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022240924
platiteľ od 17. 10. 2011
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Javorinka 20, 924 01 Galanta
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 9. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 35682/T
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
OKMS, s.r.o. · LIVING REAL, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Galanta.

Predmet činnosti

23 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • poradenstvo v oblasti marketingu, reklamy, propagácie a inzercie,od 2006
  • automatizované spracovanie údajov,od 2006
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • prenájom nehnuteľností spojených s doplnkovými službami-obstarávateľské služby spojené s prenájmom,od 2006
  • prenájom hnuteľných vecí-strojov, prístrojov a strojných zariadení,od 2006
  • prenájom motorových vozidiel a dopravných zariadení,od 2006
  • výskum trhu a verejnej mienky,od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
20 zmlúv
spolu 81 tis. € · posledná 9. 10. 2026

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny GalantaDohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy3 tis. €9. 10. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny GalantaDohoda, §60, príspevok pre zamestnávateľa, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy5 tis. €4. 3. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny GalantaDohoda, §59, zamestnávateľ, ŠR - v zmysle schémy DM a mimo schémy11 tis. €27. 2. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny GalantaDodatok ŠR—21. 10. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny GalantaDodatok ŠR—9. 10. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta§60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR5 tis. €11. 3. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny GalantaDohoda §59, zamestnávateľ, ŠR11 tis. €31. 1. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Galanta§60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR4 tis. €21. 3. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251258. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 9 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 22. 12. 2022Nový spoločníkMgr. Katarína Šikulajová, podiel 100 %
  3. 22. 1. 2015Presun sídlaJavorinka 20 Galantapredtým Tomášikova 10/C Bratislava
  4. 17. 10. 2011Registrácia za platiteľa DPHSK2022240924
  5. 1. 9. 2011Zmena obchodného menaMKD Slovakia, s. r. o.predtým OKMS, s.r.o.
  6. 1. 8. 2011Nový člen vedeniaMgr. Katarína Šikulajová, konateľ
  7. 7. 9. 2007Zmena obchodného menaOKMS, s.r.o.predtým LIVING REAL, s.r.o.
  8. 7. 9. 2007Presun sídlaTomášikova 10/C Bratislavapredtým Tomášikova 10/F Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36676152

MKD Slovakia, s. r. o. – tržby 444 tis. € – IČO 36676152