SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36680249

TIMOTI design s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2006
IČO
36680249
DIČ
2022250692
Sídlo
Björnsonova 2, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľIng. Anton Pulščák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TIMOTI design s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 28. 9. 2006. Vo vedení firmy: Anton Pulščák. V roku 2025 mala firma tržby 59 tis. € (−74,4 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať533. z 943 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
59 tis. €
Za rok
−74 %
Od 2013
−75 %
0250 tis.500 tis.750 tis.2013—2014+151 %2015−42 %2016+54 %2017−21 %2018+12 %2019+1 %2020−47 %2021−15 %2022−13 %2023−39 %2024+108 %2025−74 %
  • Priemerný rast ročne
    −11,0 %
  • Najlepší rok
    2014, +151 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    16,4 %
    +9,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    1,5 %
    −1,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    104,2 %
    −2,3 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby59 296 €231 871 €111 519 €183 117 €211 184 €248 898 €472 219 €469 205 €420 345 €534 609 €347 552 €601 039 €239 426 €
Výsledok hospodárenia9 724 €15 136 €2 611 €1 114 €352 €21 956 €18 335 €−67 031 €−21 128 €−15 088 €6 965 €−1 264 €−3 430 €
Aktíva spolu635 064 €556 929 €518 682 €757 984 €733 275 €1 042 480 €1 237 781 €1 232 591 €744 136 €684 706 €709 498 €685 712 €495 979 €
Vlastné imanie−26 538 €−36 262 €−51 399 €−54 010 €−55 124 €−26 030 €−47 986 €−66 321 €710 €14 838 €29 926 €22 961 €24 225 €
Podané30. 6. 202630. 6. 20251. 7. 202429. 6. 202330. 6. 202230. 6. 20212. 11. 20201. 7. 201929. 6. 201825. 6. 201730. 6. 201630. 9. 201522. 9. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
533. z 943 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022250692
platiteľ od 1. 8. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Björnsonova 2, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 9. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 17811/P
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
71129 Ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • kopírovacie a rozmnožovacie práceod 2006
  • prenájom strojov, zariadení, dopravných prostriedkovod 2006
  • poskytovanie software - predaj hotových programov na základe dohody s autoromod 2006
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2006
  • inžinierska činnosť v stavebníctve - mimo vybraných činností vo výstavbeod 2006
  • vypracovanie dokumentácie a projektu jednoduchých stavieb, drobných stavieb a zmien týchto staviebod 2006
  • kalkulácie, rozpočtyod 2006
  • reklamná, propagačná a inzertná činnosťod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
29 zmlúv
spolu 757 tis. € · posledná 9. 9. 2026

Posledné zmluvy

  • Mesto SvitCestný most ul. Štefánikova14 tis. €9. 9. 2026
  • Mesto SvitCestný most ku kostolu9 tis. €9. 9. 2026
  • Prešovský samosprávny krajZmluva o dielo na predmet zákazky: Vybudovanie inteligentných autobusových zastávok nna ceste II/537 a ceste I/66 - projektová dokumentácia175 tis. €11. 5. 2026
  • Obec Pečovská Nová VesZmluva o dielo - Modernizácia VOD v obci Pečovská Nová Ves - projektová dokumentácia64 tis. €13. 4. 2026
  • Obec KapušanyZmluva o dielo46 tis. €9. 3. 2026
  • Správa ciest Košického samosprávneho krajadodatok k zmluve o dielo—1. 8. 2025
  • Obec Pečovská Nová VesZmluva o dielo - vypracovanie projektovej dokumentácie pre výstavbu miestnych komunikácií na ul. Mlynská a ul. Hlavná v Pečovskej Novej Vsi4 tis. €28. 1. 2025
  • Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho krajaPD – Eliminácia bezpečnostných rizík na ceste III/3220, Spišské Podhradie14 tis. €5. 12. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71129), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025533. z 943
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 8 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 4. 2026Zápis konečného užívateľa výhodIng. Anton Pulščák
  3. 30. 9. 2022Nový spoločníkIng. Anton Pulščák, podiel 100 %
  4. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Anton Pulščák
  5. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Anton Pulščák
  6. 17. 4. 2010Presun sídlaBjörnsonova 2 Prešovpredtým Protifašistických bojovníkov 2 Prešov
  7. 1. 8. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022250692
  8. 28. 9. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36680249

TIMOTI design s.r.o. – tržby 59 tis. € – IČO 36680249