SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36684261

KML, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Ružomberok · od 2006
IČO
36684261
DIČ
2022261879
Sídlo
K. Medveckého 5474/6, 034 01 Ružomberok
firmy v okolí

KonateľIng. Michal Kučera+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

KML, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Ružomberok, v registri od 7. 10. 2006. Vo vedení firmy: Michal Kučera a Ľubica Kučerová. V roku 2025 mala firma tržby 249 tis. € (−16,9 %) a zisk 536 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať144. z 739 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
249 tis. €
Za rok
−17 %
Od 2013
+652 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+174 %2015−9 %2016+19 %2017+51 %2018+12 %2019+180 %2020−62 %2021+6 %2022+11 %2023−3 %2024+46 %2025−17 %
  • Najlepší rok
    2019, +180 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    0,2 %
    +0,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    0,6 %
    +0,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    0,2 %
    +0,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    55,6 %
    +7,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby249 382 €300 173 €204 948 €210 511 €188 935 €178 409 €465 533 €166 051 €148 487 €98 468 €82 469 €90 789 €33 162 €
Výsledok hospodárenia536 €214 €2 624 €−100 €5 252 €2 552 €61 738 €8 699 €10 768 €14 641 €−4 750 €7 438 €−5 848 €
Aktíva spolu219 551 €187 454 €162 935 €162 308 €208 191 €185 317 €195 886 €117 146 €92 088 €62 758 €60 354 €46 070 €45 731 €
Vlastné imanie97 384 €96 848 €102 920 €100 662 €100 776 €95 511 €92 997 €26 389 €17 689 €7 040 €−7 605 €−2 856 €−10 294 €
Podané24. 6. 202627. 6. 202528. 6. 202430. 6. 202324. 6. 202229. 3. 20212. 11. 202028. 6. 201925. 6. 201829. 6. 201728. 6. 201629. 6. 201527. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
144. z 739 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022261879
platiteľ od 6. 11. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
K. Medveckého 5474/6, 034 01 Ružomberok
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 10. 2006
20 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 18093/L
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
6210 Počítačové programovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Ružomberok.

Predmet činnosti

28 zapísaných činností

  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2006
  • činnosti týkajúce sa telesnej pohodyod 2006
  • služby súvisiace s databázamiod 2006
  • zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budovod 2006
  • činnosť organizačných a ekonomických poradcovod 2006
  • kancelárske a sekretárske služby /vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb/od 2006
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2006
  • ubytovacie služby bez prevádzkovania pohostinských činnostíod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Počítačové programovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 5 tis. € · posledná 28. 4. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025144. z 739
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (počítačové programovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 24. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 2. 2013Nový člen vedeniaĽubica Kučerová, konateľ
  3. 24. 2. 2009Nový spoločníkIng. Michal Kučera, podiel 100 %
  4. 7. 10. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia počítačové programovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36684261

KML, s. r. o. – tržby 249 tis. € – IČO 36684261