SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36696153

arc.h s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2006
IČO
36696153
DIČ
2022272582
Sídlo
Račianska 101, 831 02 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. arch. Martin Hoza

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

arc.h s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 9. 11. 2006. Vo vedení firmy: Martin Hoza. V roku 2025 mala firma tržby 67 tis. € (+4,1 %) a zisk 5 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať596. z 1 431 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
67 tis. €
Za rok
+4 %
Od 2014
+17 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2015−45 %2016+11 %2017+18 %2018+74 %2019−10 %2020−16 %2021−66 %2022+125 %2023+7 %2024+43 %2025+4 %
  • Priemerný rast ročne
    +1,4 %
  • Najlepší rok
    2022, +125 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    7,3 %
    −0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,8 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,7 %
    −0,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,9 %
    −0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby67 339 €64 711 €45 165 €42 052 €18 650 €55 170 €65 465 €72 645 €41 668 €35 287 €31 715 €57 698 €—
Výsledok hospodárenia4 916 €5 260 €−10 600 €14 300 €−896 €7 749 €8 970 €9 223 €7 001 €9 976 €3 236 €3 457 €5 229 €
Aktíva spolu86 856 €81 848 €74 181 €90 291 €75 950 €75 777 €71 893 €64 777 €52 700 €48 278 €37 974 €35 175 €25 938 €
Vlastné imanie84 346 €79 430 €69 474 €80 074 €65 773 €66 669 €58 920 €49 950 €40 727 €33 726 €23 750 €20 514 €17 057 €
Podané30. 3. 202621. 3. 202530. 3. 202418. 3. 202329. 3. 202217. 3. 202120. 3. 202021. 3. 201917. 3. 201826. 3. 201710. 3. 201623. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
596. z 1 431 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022272582
platiteľ od 11. 8. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Račianska 101, 831 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
9. 11. 2006
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 43019/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
71110 Architektonické činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod),od 2006
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod),od 2006
  • vydávanie periodických a neperiodických publikácií,od 2006
  • výroba a predaj nenahraných nosičov zvukových a zvukovo-obrazových záznamov v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • výroba, predaj, požičiavanie a rozmnožovanie nahraných nosičov zvukových a zvukovo-obrazových záznamov so súhlasom autora,od 2006
  • nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,od 2006
  • vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • organizovanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatí, výstav, kurzov, školení a seminárov v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Architektonické činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025596. z 1 431
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (architektonické činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 30. 3. 2026 · 6 záznamov

  1. 30. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMartin Hoza
  3. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMartin Hoza
  4. 3. 11. 2009Nový spoločníkIng. arch. Martin Hoza, podiel 100 %
  5. 11. 8. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022272582
  6. 9. 11. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia architektonické činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36696153

arc.h s.r.o. – tržby 67 tis. € – IČO 36696153