SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36697354

ALSES Medical, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Svidník · od 2006

predtým EUROPEAN STAFF RECRUITMENT, s.r.o.

IČO
36697354
DIČ
2022268424
Sídlo
Centrálna 632/7, 089 01 Svidník
firmy v okolí

KonateľBc. Alena Štefanisková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ALSES Medical, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Svidník, v registri od 11. 11. 2006. Vo vedení firmy: Alena Štefanisková. V roku 2025 mala firma tržby 51 tis. € (+42,3 %) a zisk 8 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať181. z 351 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
51 tis. €
Za rok
+42 %
Od 2014
−60 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015−14 %2016+81 %2017−50 %2018+48 %2019−12 %2020−21 %2021−12 %2022−30 %2023−7 %2024−40 %2025+42 %
  • Priemerný rast ročne
    −8,1 %
  • Najlepší rok
    2016, +81 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    16,1 %
    −6,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    15,2 %
    −2,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,4 %
    −0,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    57,9 %
    −0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby50 998 €35 838 €59 350 €64 019 €90 899 €103 556 €131 093 €149 550 €101 262 €201 384 €111 085 €128 627 €—
Výsledok hospodárenia8 201 €7 960 €11 548 €3 118 €2 011 €1 446 €346 €4 721 €−60 €−14 393 €−854 €2 128 €163 €
Aktíva spolu128 438 €109 762 €79 517 €71 479 €76 907 €72 899 €72 438 €67 283 €58 346 €69 483 €47 072 €56 091 €21 431 €
Vlastné imanie54 065 €45 864 €37 904 €26 356 €23 238 €21 228 €19 781 €19 435 €14 714 €−4 526 €9 867 €10 721 €8 592 €
Podané3. 3. 202623. 6. 202515. 5. 20242. 6. 20237. 6. 202230. 6. 202128. 9. 202028. 3. 20195. 6. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201526. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
181. z 351 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022268424
platiteľ od 1. 8. 2017
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Centrálna 632/7, 089 01 Svidník
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 11. 2006
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 17976/P
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
78100 Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
EUROPEAN STAFF RECRUITMENT, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Svidník.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou taxislužbyod 2006
  • kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služieb)od 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • sprostredkovanie obchodu, výroby a dopravy v rozsahu voľnej živnostiod 2006
  • sprostredkovanie zamestnania za úhraduod 2016
  • poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosťod 2016
  • poskytovanie krátkodobej pomoci pri opatere detí a starších osôbod 2016
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
spolu 7 tis. € · posledná 10. 7. 2024

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny BardejovDohoda - Právo na prvé zamestnanie7 tis. €10. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 78100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025181. z 351
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 3. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 3. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 1. 8. 2017Registrácia za platiteľa DPHSK2022268424
  3. 12. 3. 2016Zmena obchodného menaALSES Medical, s.r.o.predtým EUROPEAN STAFF RECRUITMENT, s.r.o.
  4. 12. 3. 2016Nový spoločníkBc. Alena Štefanisková, podiel 100 %
  5. 9. 4. 2013Presun sídlaCentrálna 632/7 Svidníkpredtým Hlavná 98 Prešov
  6. 6. 6. 2007Presun sídlaHlavná 98 Prešovpredtým Levočská 5 Prešov
  7. 11. 11. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti agentúr sprostredkujúcich zamestnania s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36697354

ALSES Medical, s.r.o. – tržby 51 tis. € – IČO 36697354