SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36699993

TRIUS FINANCE, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2006
IČO
36699993
DIČ
2022272054
Sídlo
Donnerova 717/5, 841 04 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Rastislav Kubala

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TRIUS FINANCE, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 21. 11. 2006. Vo vedení firmy: Rastislav Kubala. V roku 2025 mala firma tržby 99 tis. € (+78,4 %) a zisk 44 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1576. z 5 144 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

11 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
99 tis. €
Za rok
+78 %
Od 2014
+456 %
050 tis.100 tis.2014—2015+136 %2017+18 %2018−10 %2019+9 %2020−22 %2021+21 %2022−10 %2023+86 %2024−27 %2025+78 %
  • Najlepší rok
    2015, +136 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    44,3 %
    +29,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    36,8 %
    +26,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    28,7 %
    +20,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    21,9 %
    +1,2 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
20252024202320222021202020192018201720152014
Tržby98 930 €55 445 €76 164 €40 991 €45 525 €37 743 €48 449 €44 568 €49 593 €41 988 €17 800 €
Výsledok hospodárenia43 875 €8 089 €9 429 €7 617 €19 523 €10 716 €3 679 €527 €218 €1 539 €1 552 €
Aktíva spolu152 683 €95 011 €146 192 €135 747 €95 490 €70 926 €44 969 €39 276 €42 445 €40 622 €30 889 €
Vlastné imanie119 210 €75 334 €67 431 €57 814 €50 198 €30 674 €19 958 €16 279 €15 752 €14 461 €12 922 €
Podané23. 2. 202610. 3. 202525. 3. 202427. 3. 202329. 3. 202226. 3. 202129. 6. 202025. 3. 201929. 3. 201830. 3. 201630. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1576. z 5 144 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 11 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022272054
platiteľ od 20. 1. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Donnerova 717/5, 841 04 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 11. 2006
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 43145/B
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
73110 Reklamné agentúry
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov bez poskytovania iných než základných služieb spojených s prenájmom v zmysle § 4 ods. 1 z. č. 455/1991 Zb. Živnostenský zákon.od 2006
  • činnosť ekonomických, organizačných a účtovných poradcov,od 2007
  • faktoring a forfaiting v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • prieskum trhu a verejnej mienky,od 2007
  • automatizované spracovanie dát,od 2007
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Reklamné agentúry — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
50 zmlúv
spolu 238 tis. € · posledná 8. 8. 2026

Posledné zmluvy

  • Mesto GabčíkovoZmluva o spolupráci34 tis. €8. 8. 2026
  • Obec Trenčianska TepláZmluva o spolupráci—21. 7. 2026
  • Obec FarnáZMLUVA O SPOLUPRÁCI—5. 7. 2026
  • Obec HoliceZmluva o spolupráci3 tis. €12. 6. 2026
  • Obec OlešnáZmluva o spolupráci-Rekonštrukcia podkrovia OÚ6 tis. €8. 6. 2026
  • Obec Melčice-LieskovéZmluva o spolupráci uzatvorená § 269 ods. 2 Obchodného zákonníka v platnom znení5 tis. €21. 5. 2026
  • Obec Veľké LudinceZmluva o spolupráci zo dňa 15.05.20266 tis. €15. 5. 2026
  • Obec KeťZmluva o spolupráci uzavretá podľa § 269 ods.2 Obchodného zákonníka3 tis. €14. 5. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 73110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251576. z 5 144
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (reklamné agentúry).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 23. 2. 2026 · 8 záznamov

  1. 23. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 20. 1. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2022272054
  3. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Rastislav Kubala
  4. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Rastislav Kubala
  5. 25. 10. 2013Presun sídlaDonnerova 717/5 Bratislavapredtým Donnerova 717/3 Bratislava
  6. 11. 10. 2012Presun sídlaDonnerova 717/3 Bratislavapredtým Wolkrova 2 Bratislava
  7. 4. 11. 2010Nový spoločníkIng. Rastislav Kubala, podiel 100 %
  8. 21. 11. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia reklamné agentúry s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36699993

TRIUS FINANCE, s.r.o. – tržby 99 tis. € – IČO 36699993