SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36700088

JSM PRINT spol. s r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2006
IČO
36700088
DIČ
2022280370
Sídlo
Mateja Bela 2448/23, 911 08 Trenčín
firmy v okolí

KonateľJuraj Hankoci

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JSM PRINT spol. s r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 21. 11. 2006. Vo vedení firmy: Juraj Hankoci. V roku 2025 mala firma tržby 34 tis. € (+41,1 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať931. z 1 367 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
34 tis. €
Za rok
+41 %
Od 2014
−49 %
0100 tis.200 tis.2014—2015−2 %2016+56 %2017−31 %2018+108 %2019−16 %2020+59 %2021−15 %2022−27 %2023−86 %2024+45 %2025+41 %
  • Priemerný rast ročne
    −5,9 %
  • Najlepší rok
    2018, +108 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    13,2 %
    +52,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    38,7 %
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    219,3 %
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby33 722 €23 901 €16 531 €121 147 €165 775 €194 537 €122 674 €145 972 €70 051 €101 420 €64 935 €66 210 €—
Výsledok hospodárenia4 457 €−9 373 €−12 100 €−846 €−1 312 €2 604 €5 887 €−283 €−4 656 €7 061 €−7 484 €5 786 €−1 641 €
Aktíva spolu11 518 €6 468 €14 573 €31 238 €14 746 €46 952 €25 329 €33 773 €45 750 €56 316 €34 031 €25 435 €21 178 €
Vlastné imanie−13 746 €−18 202 €−8 830 €3 582 €4 429 €5 741 €3 137 €−2 750 €−16 856 €−12 201 €−19 262 €−11 778 €−17 564 €
Podané30. 4. 202613. 6. 202530. 4. 202431. 3. 202323. 3. 202225. 2. 202127. 2. 202013. 3. 201922. 2. 201828. 2. 201711. 3. 20164. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
931. z 1 367 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
340 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022280370
platiteľ od 2. 1. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mateja Bela 2448/23, 911 08 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 11. 2006
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 17247/R
Hlavná činnosť
46180 Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • sadzba a zhotovovanie tlačiarenských predlôhod 2006
  • viazanie a konečná úprava kníhod 2006
  • vydavateľské činnostiod 2006
  • vedenie účtovníctvaod 2006
  • prenájom strojov a zariadení bez obsluhujúceho personáluod 2006
  • poriadanie kultúrnych, spoločenských a športových podujatíod 2006
  • neverejná osobná cestná motorová doprava vykonávaná vozidlami do 9 miest vrátane vodičaod 2006
  • leasing spojený s financovanímod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46180), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025931. z 1 367
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 4. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 5. 2009Nový spoločníkJuraj Hankoci, podiel 100 %
  3. 21. 12. 2007Presun sídlaMateja Bela 2448/23 Trenčínpredtým Západná 2507/3 Trenčín
  4. 2. 1. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022280370
  5. 21. 11. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia špecializované sprostredkovanie obchodu s iným špecifickým tovarom s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36700088

JSM PRINT spol. s r.o. – tržby 34 tis. € – IČO 36700088