SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36700240

Methods and Planning, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2006

predtým TEAM - Development Consultants, s.r.o.

IČO
36700240
DIČ
2022286915
Sídlo
Černyševského 10, 851 01 Bratislava – Petržalka
firmy v okolí

KonateľMgr. Michal Hynek

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Methods and Planning, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Petržalka, v registri od 24. 11. 2006. Vo vedení firmy: Michal Hynek. V roku 2025 mala firma tržby 83 tis. € (−17,7 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať3780. z 11 432 v odvetví
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
83 tis. €
Za rok
−18 %
Od 2013
−94 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014−11 %2015−90 %2016+93 %2017+97 %2018+51 %2019−19 %2020−36 %2021−11 %2022+77 %2023+15 %2024−86 %2025−18 %
  • Priemerný rast ročne
    −21,3 %
  • Najlepší rok
    2017, +97 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,6 %
    +9,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    2,8 %
    +1,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,6 %
    +1,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    8,4 %
    −21,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby83 250 €101 100 €699 600 €609 908 €344 012 €385 914 €599 828 €737 700 €487 136 €247 438 €128 209 €1 310 431 €1 478 845 €
Výsledok hospodárenia10 455 €3 531 €30 323 €30 975 €6 135 €4 329 €6 375 €3 726 €3 286 €5 938 €−5 827 €7 937 €6 707 €
Aktíva spolu405 403 €502 852 €538 993 €373 947 €312 172 €334 379 €419 441 €498 421 €498 128 €444 783 €781 261 €1 268 848 €437 025 €
Vlastné imanie371 255 €353 600 €350 068 €319 744 €288 768 €282 632 €278 303 €271 929 €268 203 €264 917 €253 478 €454 449 €377 949 €
Podané30. 6. 202625. 6. 202530. 6. 202430. 6. 202330. 6. 202227. 6. 202129. 10. 202026. 6. 201924. 6. 201826. 6. 201727. 6. 201630. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
3780. z 11 432 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Menej spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022286915
platiteľ od 10. 1. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV2do 2024–2025
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Černyševského 10, 851 01 Bratislava – Petržalka
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
24. 11. 2006
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 43159/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
70220 Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
TEAM - Development Consultants, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Petržalka.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností

  • usporadúvanie kongresov, sympózií a výstav,od 2006
  • organizovanie seminárov a školení v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • vydavateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • administratívne a kancelárske práce,od 2006
  • organizovanie kultúrnych, športových a spoločenských akcií v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • spracovanie projektov pre štrukturálne nástroje Európskej únie v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 70220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20253780. z 11 432
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

504 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 504.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 12 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 4. 9. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodAikaterini Asimaki
  3. 23. 8. 2025Presun sídlaČernyševského 10 Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Námestie hraničiarov 2997/2A Bratislava - mestská časť Petržalka
  4. 23. 8. 2025Nový spoločníkTAXAS s. r. o., podiel 100 %
  5. 22. 7. 2025Nový člen vedeniaMgr. Michal Hynek, konateľ
  6. 11. 4. 2024Zápis konečného užívateľa výhodAikaterini Asimaki
  7. 10. 4. 2024Výmaz konečného užívateľa výhodDimitra Ioannou
  8. 2. 7. 2021Presun sídlaNámestie hraničiarov 2997/2A Bratislava - mestská časť Petržalkapredtým Odborárske námestie 3 Bratislava
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36700240

Methods and Planning, s.r.o. – tržby 83 tis. € – IČO 36700240