SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36704342

LM Partner, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Oravská Poruba · od 2006
IČO
36704342
DIČ
2022283153
Sídlo
027 54 Oravská Poruba
firmy v okolí

KonateľIng. Ľubomír Maťuga

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

LM Partner, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Oravská Poruba, v registri od 29. 11. 2006. Vo vedení firmy: Ľubomír Maťuga. V roku 2025 mala firma tržby 244 tis. € (+15,9 %) a zisk 6 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať389. z 1 235 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
244 tis. €
Za rok
+16 %
Od 2013
+162 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+82 %2015+42 %2016−39 %2017−24 %2018+110 %2019−24 %2020−19 %2021−7 %2022+77 %2023+11 %2024−21 %2025+16 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,4 %
  • Najlepší rok
    2018, +110 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    2,6 %
    +2,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    5,7 %
    +5,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    2,5 %
    +2,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    56,2 %
    −7,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby243 896 €210 489 €265 462 €239 996 €135 424 €144 947 €178 538 €234 617 €111 604 €147 787 €240 832 €169 410 €93 110 €
Výsledok hospodárenia6 256 €480 €−3 408 €10 135 €1 659 €2 571 €12 546 €2 463 €22 601 €19 867 €−4 432 €21 087 €−12 283 €
Aktíva spolu249 913 €284 801 €326 778 €292 531 €238 605 €208 420 €254 266 €265 086 €135 780 €97 892 €78 263 €175 399 €—
Vlastné imanie109 559 €103 303 €102 823 €106 232 €96 097 €94 438 €91 866 €79 320 €76 857 €54 256 €34 389 €38 820 €—
Podané30. 6. 202626. 6. 202526. 6. 202421. 6. 202329. 3. 202215. 6. 202127. 6. 202025. 3. 201914. 3. 201828. 3. 201717. 3. 201613. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
389. z 1 235 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022283153
platiteľ od 1. 1. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
027 54 Oravská Poruba
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
29. 11. 2006
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 18305/L
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43990 Ostatné špecializované stavebné práce i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Oravská Poruba.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

13 zapísaných činností · 4 ukončené činnosti

  • betonárske a armovacie práceod 2006
  • demolácie, zemné práce a prípravné práce pre stavbuod 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností (maloobchod)od 2006
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • inžinierska činnosť a súvisiace technické poradenstvood 2006
  • prenájom stavebných strojov a zariadení s obsluhujúcim personálomod 2006
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2018
  • Výroba potravinárskych a škrobových výrobkovod 2023
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné špecializované stavebné práce i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 11. 9. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43990), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025389. z 1 235
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné špecializované stavebné práce i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 5. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Ľubomír Maťuga
  3. 24. 12. 2009Nový spoločníkIng. Ľubomír Maťuga, podiel 100 %
  4. 1. 1. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022283153
  5. 29. 11. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné špecializované stavebné práce i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36704342

LM Partner, s. r. o. – tržby 244 tis. € – IČO 36704342