SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36705292

SPEND, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Stropkov · od 2006
IČO
36705292
DIČ
2022277631
Sídlo
Hviezdoslavova 23/34, 091 01 Stropkov
firmy v okolí

KonateľMUDr. Martin Jakubov

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SPEND, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Stropkov, v registri od 1. 12. 2006. Vo vedení firmy: Martin Jakubov. V roku 2025 mala firma tržby 118 tis. € (+1,1 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1767. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
118 tis. €
Za rok
+1 %
Od 2014
+107 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+5 %2016+3 %2017+12 %2018+1 %2019+10 %2020+10 %2021+4 %2022−3 %2023+29 %2024+6 %2025+1 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,8 %
  • Najlepší rok
    2023, +29 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,0 %
    −6,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    14,6 %
    −2,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    9,8 %
    −2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    33,0 %
    +6,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby117 522 €116 259 €109 907 €85 309 €87 968 €84 215 €76 329 €69 648 €69 005 €61 465 €59 748 €56 906 €—
Výsledok hospodárenia11 715 €18 534 €20 121 €8 175 €7 873 €18 877 €16 882 €13 947 €15 580 €11 439 €9 978 €8 891 €13 988 €
Aktíva spolu119 970 €146 856 €131 137 €109 953 €112 000 €112 270 €98 765 €89 771 €91 783 €74 372 €79 042 €69 874 €58 947 €
Vlastné imanie80 408 €107 692 €89 158 €69 037 €68 735 €77 743 €62 813 €55 931 €57 564 €41 984 €30 545 €20 567 €25 664 €
Podané16. 3. 202614. 3. 202511. 3. 202422. 3. 202317. 3. 202222. 3. 202127. 3. 202018. 3. 201912. 3. 201823. 3. 201722. 3. 201631. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1767. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Hviezdoslavova 23/34, 091 01 Stropkov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 12. 2006
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 18036/P
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Stropkov.

Predmet činnosti

8 zapísaných činností

  • prevádzkovanie zariadení slúžiacich na regeneráciu a rekondíciuod 2006
  • reklamná, propagačná, inzertná, poradenská, konzultačná, školiaca a lektorská činnosť v oblasti predmetu podnikaniaod 2006
  • sprostredkovanie obchodu a služieb v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • reklamné činnostiod 2006
  • podnikateľské poradenstvood 2006
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia - špecializovanej ambulancie v špecializačnom odbore vnútorné lekárstvo, endokrinológiaod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
34 zmlúv
posledná 14. 7. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—17. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251767. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 16. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 16. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 5. 2010Nový spoločníkMUDr. Martin Jakubov, podiel 100 %
  3. 1. 12. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36705292

SPEND, s.r.o. – tržby 118 tis. € – IČO 36705292