SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36706191

MACO - Kovanie s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nitra · od 2007
IČO
36706191
DIČ
2022291546
Sídlo
Mostná 62, 949 01 Nitra
firmy v okolí

KonateľRyszard Dyka+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

MACO - Kovanie s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nitra, v registri od 1. 1. 2007. Vo vedení firmy: Ryszard Dyka a Manuel Biechl. V roku 2025 mala firma tržby 1,2 mil. € (+10,3 %) a zisk 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať74. z 211 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,2 mil. €
Za rok
+10 %
Od 2013
−54 %
01 mil.2 mil.3 mil.2013—2014+1 %2015+6 %2016−5 %2017+6 %2018−52 %2019−2 %2020−7 %2021+8 %2022+7 %2023−16 %2024−9 %2025+10 %
  • Priemerný rast ročne
    −6,2 %
  • Najlepší rok
    2025, +10 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,2 %
    −1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    8,2 %
    −6,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    4,7 %
    −3,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    42,7 %
    −5,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 225 980 €1 111 132 €1 214 795 €1 445 626 €1 347 321 €1 247 959 €1 347 534 €1 375 480 €2 856 554 €2 683 252 €2 816 019 €2 669 105 €2 638 355 €
Výsledok hospodárenia14 935 €28 796 €18 969 €24 590 €19 602 €10 704 €13 071 €32 881 €112 116 €70 230 €17 418 €15 403 €−21 162 €
Aktíva spolu318 644 €374 507 €358 279 €331 652 €313 577 €364 673 €404 832 €417 590 €515 425 €432 170 €302 632 €345 014 €342 329 €
Vlastné imanie182 719 €192 784 €213 987 €245 019 €220 429 €300 827 €290 123 €309 933 €389 168 €277 052 €206 822 €189 403 €174 000 €
Podané18. 3. 202614. 3. 202514. 3. 202421. 3. 202319. 2. 202218. 3. 20215. 3. 20204. 3. 201928. 2. 201816. 6. 201714. 3. 201611. 6. 201512. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
74. z 211 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022291546
platiteľ od 2. 1. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

5 osôb, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mostná 62, 949 01 Nitra
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 19028/N
Základné imanie
49 792 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46740 Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nitra.

Predmet činnosti

3 zapísané činnosti

  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46740), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202574. z 211
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

5 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 18. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 18. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 7. 10. 2025Nový člen vedeniaRyszard Dyka, konateľ
  3. 7. 10. 2025Nový člen vedeniaManuel Biechl, konateľ
  4. 13. 1. 2016Presun sídlaMostná 62 Nitrapredtým Murgašova 2 Nitra
  5. 6. 3. 2009Nový spoločníkMayer & Co Beschläge GmbH, podiel 98 %
  6. 6. 3. 2009Nový spoločníkMACO Industrieanlagen GmbH, podiel 2 %
  7. 1. 1. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod so železiarskym a inštalatérskym tovarom a vykurovacími zariadeniami a potrebami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36706191

MACO - Kovanie s.r.o. – tržby 1,2 mil. € – IČO 36706191