SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36706302

HPS SK s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2006
IČO
36706302
DIČ
2022281558
Sídlo
Nejedlého 57, 841 02 Bratislava
firmy v okolí

KonateľIng. Anna Steinerová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HPS SK s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 2. 12. 2006. Vo vedení firmy: Anna Steinerová a Michal Steiner. V roku 2025 mala firma tržby 1,9 mil. € (−26,5 %) a zisk 182 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať319. z 3 440 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1,9 mil. €
Za rok
−26 %
Od 2013
+143 %
02 mil.4 mil.6 mil.2013—2014+29 %2015+59 %2016−23 %2017+8 %2018−2 %2019+39 %2020−56 %2021−14 %2022×72023−14 %2024−38 %2025−26 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,7 %
  • Najlepší rok
    2022, ×7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,8 %
    +5,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    43,5 %
    +24,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    21,9 %
    +7,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    49,6 %
    +27,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 858 059 €2 526 311 €4 056 025 €4 722 250 €673 468 €786 347 €1 775 428 €1 276 122 €1 297 928 €1 201 820 €1 567 539 €984 449 €763 235 €
Výsledok hospodárenia181 946 €112 741 €306 252 €431 049 €89 166 €31 239 €177 738 €70 015 €52 267 €35 676 €45 334 €42 901 €12 808 €
Aktíva spolu829 154 €759 260 €996 755 €991 078 €499 503 €466 498 €647 535 €613 301 €630 629 €684 658 €239 160 €240 109 €331 030 €
Vlastné imanie417 933 €591 434 €628 575 €498 023 €270 009 €257 081 €255 057 €129 586 €59 571 €206 302 €170 626 €164 371 €156 712 €
Podané12. 6. 202627. 3. 202530. 5. 202424. 5. 202329. 6. 202225. 3. 20216. 8. 202022. 3. 201927. 3. 201827. 3. 201723. 3. 201625. 3. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
319. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
40 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022281558
platiteľ od 18. 12. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Nejedlého 57, 841 02 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 12. 2006
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 43405/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

Vlastní 1 firmu, ďalších 1 cez osoby

Firmy, kde je spoločníkom alebo zakladateľom

Firmy prepojené cez osoby

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • vedenie účtovníctva,od 2006
  • automatizované spracovanie údajov,od 2006
  • činnosť organizačných, účtovných a ekonomických poradcov,od 2006
  • podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • nakladanie s výsledkami tvorivej činnosti so súhlasom autora,od 2006
  • poradenská činnosť v oblasti výpočtovej techniky,od 2006
  • zhotovovanie www stránok,od 2006
  • vykonávanie grafických prác na počítači podľa predlohy,od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025319. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 12. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 9. 2022Nový spoločníkIng. Michal Steiner, podiel 50 %
  3. 24. 9. 2022Nový spoločníkIng. Anna Steinerová, podiel 50 %
  4. 18. 8. 2010Presun sídlaNejedlého 57 Bratislavapredtým Zlatohorská 8 Bratislava
  5. 2. 12. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36706302

HPS SK s.r.o. – tržby 1,9 mil. € – IČO 36706302