SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36706337

TKdent s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Rimavská Sobota · od 2007
IČO
36706337
DIČ
2022303712
Sídlo
Kirejevská 1173/37, 979 01 Rimavská Sobota
firmy v okolí

KonateľMUDr. Katarína Tormová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

TKdent s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Rimavská Sobota, v registri od 1. 1. 2007. Vo vedení firmy: Katarína Tormová. V roku 2025 mala firma tržby 359 tis. € (−11,9 %) a zisk 83 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať288. z 1 183 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
359 tis. €
Za rok
−12 %
Od 2013
+316 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014−7 %2015+18 %2016−4 %2017−5 %2018+35 %2019+42 %2020−4 %2021+93 %2022+11 %2023+14 %2024+5 %2025−12 %
  • Priemerný rast ročne
    +12,6 %
  • Najlepší rok
    2021, +93 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    23,0 %
    −9,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    13,8 %
    −11,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    13,6 %
    −10,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,3 %
    −2,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby359 440 €407 876 €386 851 €339 455 €305 584 €158 342 €164 757 €116 169 €85 877 €90 238 €94 302 €80 180 €86 335 €
Výsledok hospodárenia82 665 €130 850 €132 081 €121 881 €121 725 €13 670 €29 241 €16 728 €8 928 €12 591 €8 781 €1 522 €7 971 €
Aktíva spolu608 068 €538 495 €510 594 €388 469 €292 461 €172 560 €166 159 €144 225 €103 169 €157 351 €146 633 €116 087 €104 777 €
Vlastné imanie600 194 €517 641 €496 863 €364 782 €242 901 €121 176 €107 506 €78 267 €61 537 €52 610 €40 019 €31 238 €29 715 €
Podané31. 3. 202630. 3. 20252. 4. 202431. 3. 202313. 6. 202228. 6. 202121. 5. 202026. 3. 201930. 3. 201828. 3. 201731. 3. 201630. 6. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
288. z 1 183 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kirejevská 1173/37, 979 01 Rimavská Sobota
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 12360/S
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86230 Zubná lekárska prax
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Rimavská Sobota.

Predmet činnosti

11 zapísaných činností

  • prenájom nehnuteľnostíod 2007
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, druh: ambulancia, odborné zameranie: stomatológia a čeľustná ortopédia.od 2007
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 2022
  • Výroba zdravotníckych pomôcokod 2022
  • Vedenie účtovníctvaod 2022
  • Ubytovacie služby bez poskytovania pohostinských činnostíod 2022
  • Služby požičovníod 2022
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2022
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Zubná lekárska prax — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
28 zmlúv
spolu 2 tis. € · posledná 24. 6. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—24. 6. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 3. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská Sobota§60 Dohoda - príspevok pre zamestnávateľa - ŠR2 tis. €16. 9. 2024
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny Rimavská SobotaDohoda - Právo na prvé zamestnanie—22. 7. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—25. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86230), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025288. z 1 183
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (zubná lekárska prax).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 8. 2010Nový spoločníkMUDr. Katarína Tormová, podiel 100 %
  3. 1. 1. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia zubná lekárska prax s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36706337