SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36710610

ELIŠKA, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · od 2007
IČO
36710610
DIČ
2022296210
Sídlo
Komárňanská cesta 3, 940 01 Nové Zámky
firmy v okolí

KonateľIng. Pavel Vrchota

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ELIŠKA, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, v registri od 1. 1. 2007. Vo vedení firmy: Pavel Vrchota. V roku 2025 mala firma tržby 120 tis. € (−0,6 %) a stratu 57 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať2157. z 6 446 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
120 tis. €
Za rok
−1 %
Od 2013
−19 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+8 %2015+13 %2016−6 %2017+22 %2018−17 %2019+17 %2020−7 %2021−4 %2022+10 %2023−30 %2024−13 %2025−1 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,8 %
  • Najlepší rok
    2017, +22 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -47,8 %
    −17,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: imanie je voči výsledku príliš malé.
  • ROA
    -47,7 %
    −13,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    84,5 %
    +8,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby119 639 €120 305 €138 940 €197 522 €178 975 €187 400 €201 540 €172 833 €209 460 €171 555 €182 071 €160 973 €148 559 €
Výsledok hospodárenia−57 162 €−36 971 €−44 566 €−37 110 €971 €1 435 €−22 066 €−7 570 €4 694 €1 150 €−3 554 €2 546 €4 251 €
Aktíva spolu119 868 €109 347 €71 988 €118 374 €150 226 €132 292 €116 348 €85 382 €81 748 €70 964 €64 044 €33 999 €32 685 €
Vlastné imanie18 549 €25 710 €12 681 €17 247 €14 357 €13 386 €11 951 €14 017 €21 587 €16 893 €15 743 €24 014 €21 467 €
Podané14. 6. 202622. 3. 202523. 3. 202425. 3. 202313. 3. 202221. 3. 202122. 3. 202023. 3. 201928. 3. 201824. 3. 201727. 6. 201631. 3. 201530. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
2157. z 6 446 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
960 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022296210
platiteľ od 19. 1. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Komárňanská cesta 3, 940 01 Nové Zámky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 1. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 19077/N
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68200 Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Zámky.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

26 zapísaných činností

  • kancelárske a sekretárske práceod 2007
  • vedenie účtovníctvaod 2007
  • výskum a vývoj v oblasti prírodných a technických viedod 2007
  • spracovanie údajov na počítačiod 2007
  • skladovanie a uskladňovanieod 2007
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, bezmäsitých jedál a alkoholických a nealkoholických nápojovod 2007
  • predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 miestod 2007
  • výroba hier a hračiek (spoločenské hry)od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
5 zmlúv
spolu 90 tis. € · posledná 24. 2. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20252157. z 6 446
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

19 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 19.

História zmien

Posledná zmena 14. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 14. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 4. 2025Zápis konečného užívateľa výhodIng. Pavel Vrchota
  3. 28. 3. 2025Nový spoločníkIng. Pavel Vrchota, podiel 100 %
  4. 1. 1. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36710610

ELIŠKA, s.r.o. – tržby 120 tis. € – IČO 36710610