SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36711357

Rack Office s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2006
IČO
36711357
DIČ
2022293900
Sídlo
Miletičova 44, 821 09 Bratislava
firmy v okolí

KonateľPeter Bohuslav

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Rack Office s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 13. 12. 2006. Vo vedení firmy: Peter Bohuslav. V roku 2025 mala firma tržby 1 tis. € a stratu 827 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať5260. z 5 403 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 tis. €
Za rok
−73 %
05 tis.10 tis.2014—2015+32 %2016−8 %2017+8 %2018+1 %2019−2 %2020−12 %2021−81 %2022−72 %2023×8,92024+13 %2025−73 %
  • Najlepší rok
    2023, ×8,9

Ukazovatele 2025

  • ROE
    -3,7 %
    −12,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -3,6 %
    −11,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    4,7 %
    −0,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 140 €4 255 €3 780 €425 €1 515 €7 921 €9 018 €9 212 €9 150 €8 442 €9 206 €6 976 €—
Výsledok hospodárenia−827 €1 921 €1 314 €−1 307 €−1 061 €2 024 €3 957 €2 513 €2 188 €1 509 €2 139 €33 €−501 €
Aktíva spolu23 148 €24 183 €21 232 €19 884 €21 242 €23 445 €20 838 €16 467 €13 887 €12 043 €10 921 €18 695 €8 393 €
Vlastné imanie22 059 €22 886 €20 964 €19 650 €20 957 €22 018 €19 993 €16 036 €13 523 €11 334 €9 825 €8 167 €8 134 €
Podané12. 3. 202624. 3. 202526. 3. 202417. 3. 202325. 3. 20221. 6. 202110. 6. 20201. 4. 201914. 3. 201830. 3. 201731. 3. 201630. 3. 201530. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
5260. z 5 403 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Miletičova 44, 821 09 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 12. 2006
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 43604/B
Hlavná činnosť
49410 Nákladná cestná doprava
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • technicko-organizačné zabezpečovanie kurzov, školení, seminárov, vzdelávacích, kultúrnych a spoločenských podujatí v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • nákladaná cestná doprava vykonávaná motorovými vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2006
  • obkladanie stien v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • tapetovanie, stierkovanie,od 2006
  • montáž sadrokartónu,od 2006
  • maliarske, natieračské práce,od 2006
  • kopačské práce,od 2006
  • búracie práce,od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nákladná cestná doprava — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 49410), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20255260. z 5 403
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nákladná cestná doprava).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 3 záznamy

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 7. 2010Nový spoločníkPeter Bohuslav, podiel 100 %
  3. 13. 12. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nákladná cestná doprava s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36711357

Rack Office s.r.o. – tržby 1 tis. € – IČO 36711357