SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36711420

Compact, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Košice · od 2006
IČO
36711420
DIČ
2022288026
Sídlo
Maurerova 759/20, 040 22 Košice – Dargovských hrdinov
firmy v okolí

KonateľPeter Kozub+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Compact, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Košice – Dargovských hrdinov, v registri od 14. 12. 2006. Vo vedení firmy: Peter Kozub a Martin Kozub. V roku 2025 mala firma tržby 805 tis. € (+17,0 %) a zisk 13 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať72. z 1 864 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
805 tis. €
Za rok
+17 %
Od 2013
+136 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+11 %2015+57 %2016−37 %2017+20 %2018+16 %2019+6 %2020+40 %2021−11 %2022+25 %2023+27 %2024−37 %2025+17 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,4 %
  • Najlepší rok
    2015, +57 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    1,6 %
    +1,5 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,9 %
    +10,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    3,0 %
    +2,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    72,9 %
    −5,8 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby804 656 €687 688 €1 098 262 €866 509 €692 495 €775 615 €554 821 €522 951 €450 175 €375 415 €592 727 €377 480 €341 556 €
Výsledok hospodárenia12 653 €527 €10 243 €15 629 €19 072 €−26 116 €4 470 €14 427 €11 490 €3 784 €13 170 €29 266 €11 155 €
Aktíva spolu427 463 €484 006 €407 928 €456 090 €366 806 €334 789 €344 581 €313 578 €346 248 €362 353 €275 317 €227 483 €183 305 €
Vlastné imanie115 937 €103 284 €102 806 €99 607 €76 935 €57 863 €83 979 €79 509 €65 080 €53 590 €49 806 €36 636 €18 525 €
Podané31. 3. 202627. 3. 202517. 6. 202420. 6. 202329. 3. 202231. 3. 202130. 6. 202029. 3. 201920. 3. 201828. 3. 201723. 3. 201624. 3. 201517. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
72. z 1 864 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022288026
platiteľ od 1. 5. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2021
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Maurerova 759/20, 040 22 Košice – Dargovských hrdinov
Košický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
14. 12. 2006
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Košice · oddiel Sro, vložka 19077/V
Základné imanie
6 700 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
81210 Generálne čistenie budov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Košice – Dargovských hrdinov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

29 zapísaných činností

  • administratívne, kancelárske a sekretárske služby, vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služiebod 2006
  • ubytovacie služby v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • výroba píliarska a impregnácia drevaod 2006
  • praženie kávyod 2006
  • baliaca činnosťod 2006
  • organizovanie športových, kultúrnych podujatí, verejno-spoločenských akcií, obchodných rokovaní a výstavod 2006
  • organizovanie školení, seminárov a kurzovod 2006
  • výskum trhu a verejnej mienkyod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Generálne čistenie budov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
25 zmlúv
spolu 111 tis. € · posledná 28. 2. 2024

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 81210), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202572. z 1 864
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (generálne čistenie budov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 3. 2026 · 17 záznamov

  1. 31. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 4. 2021Zápis konečného užívateľa výhodIng. Martin Kozub
  3. 23. 4. 2021Výmaz konečného užívateľa výhodMilan Kušnír
  4. 18. 3. 2021Nový spoločníkIng. Martin Kozub, podiel 50 %
  5. 18. 3. 2021Nový spoločníkPeter Kozub, podiel 50 %
  6. 6. 3. 2021Nový člen vedeniaIng. Martin Kozub, konateľ
  7. 29. 12. 2020Presun sídlaMaurerova 759/20 Košice - mestská časť Dargovských hrdinovpredtým Šoltésovej 9 Košice
  8. 3. 8. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMilan Kušnír
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia generálne čistenie budov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36711420

Compact, s.r.o. – tržby 805 tis. € – IČO 36711420