SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36713651

HBF TRADE s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Malacky · od 2006
IČO
36713651
DIČ
2022292305
Sídlo
Písniky 789/26, 901 01 Malacky
firmy v okolí

KonateľIvan Haba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

HBF TRADE s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Malacky, v registri od 19. 12. 2006. Vo vedení firmy: Ivan Haba. V roku 2025 mala firma tržby 94 tis. € (+20,0 %) a zisk 10 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať338. z 695 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
94 tis. €
Za rok
+20 %
Od 2014
−54 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+21 %2016−14 %2017−26 %2018−33 %2019−27 %2020−39 %2021−46 %2022−22 %2023+279 %2024+5 %2025+20 %
  • Priemerný rast ročne
    −6,9 %
  • Najlepší rok
    2023, +279 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    10,2 %
    +8,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    20,7 %
    +16,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    15,1 %
    +11,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    26,8 %
    +12,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby94 354 €78 631 €74 681 €19 709 €25 151 €46 878 €77 113 €105 615 €158 182 €214 381 €250 211 €206 443 €—
Výsledok hospodárenia9 577 €1 484 €39 522 €−11 381 €−22 729 €−25 294 €−33 151 €−107 €3 158 €17 751 €12 857 €6 996 €3 736 €
Aktíva spolu63 311 €43 147 €40 176 €1 992 €20 872 €22 615 €26 103 €62 957 €64 755 €68 600 €60 057 €54 243 €63 272 €
Vlastné imanie46 342 €36 765 €35 281 €−4 241 €−28 596 €−5 867 €19 428 €55 561 €55 668 €40 511 €34 759 €21 902 €14 907 €
Podané6. 6. 202612. 2. 202520. 5. 202431. 5. 202313. 4. 202217. 5. 202116. 6. 202017. 6. 201911. 6. 20189. 6. 20175. 5. 201624. 3. 201512. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
338. z 695 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022292305
platiteľ od 1. 2. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Písniky 789/26, 901 01 Malacky
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 12. 2006
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 43700/B
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
56109 Ostatné účelové stravovanie
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Malacky.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

15 zapísaných činností · 2 ukončené činnosti

  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidla,od 2006
  • ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach s prevádzkovaním pohostinských činností v týchto zariadeniach,od 2006
  • prenájom nehnuteľností, bytových a nebytových priestorov,od 2006
  • čistiace a upratovacie práce,od 2006
  • reklamná a propagačná činnosť,od 2006
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2006
  • poriadanie spoločenských, kultúrnych a športových podujatí,od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné účelové stravovanie — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 4. 2. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 56109), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025338. z 695
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné účelové stravovanie).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 6. 6. 2026 · 5 záznamov

  1. 6. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 9. 2022Nový spoločníkIvan Haba, podiel 100 %
  3. 20. 7. 2012Presun sídlaPísniky 789/26 Malackypredtým Rakárenská 38 Malacky
  4. 1. 2. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022292305
  5. 19. 12. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné účelové stravovanie s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36713651

HBF TRADE s.r.o. – tržby 94 tis. € – IČO 36713651