SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36713929

VIŠŇOVSKÍ, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Martin · od 2006
IČO
36713929
DIČ
2022286585
Sídlo
Odeská 2, 036 01 Martin
firmy v okolí

KonateľMartina Višňovská+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

VIŠŇOVSKÍ, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, v registri od 19. 12. 2006. Vo vedení firmy: Martina Višňovská a Jozef Višňovský. V roku 2025 mala firma tržby 303 tis. € (+9,3 %) a zisk 29 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať96. z 297 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
303 tis. €
Za rok
+9 %
Od 2013
+143 %
0200 tis.400 tis.2013—2014−3 %2015−3 %2016+9 %2017+0 %2018+5 %2019+12 %2020+1 %2021+12 %2022+15 %2023+25 %2024+13 %2025+9 %
  • Priemerný rast ročne
    +7,7 %
  • Najlepší rok
    2023, +25 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    9,6 %
    +5,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    53,4 %
    +35,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    27,4 %
    +17,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    48,8 %
    +2,7 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby303 382 €277 474 €246 610 €198 076 €171 730 €153 925 €151 702 €135 073 €128 190 €127 567 €116 657 €120 832 €124 660 €
Výsledok hospodárenia29 051 €11 155 €24 580 €13 461 €6 983 €8 909 €5 057 €4 179 €12 554 €−3 152 €17 095 €23 538 €15 759 €
Aktíva spolu106 116 €113 256 €125 926 €128 969 €113 769 €121 641 €101 410 €109 499 €86 736 €101 324 €143 516 €90 476 €77 877 €
Vlastné imanie54 354 €61 038 €49 883 €45 747 €59 832 €52 849 €43 940 €38 883 €16 705 €4 151 €84 241 €67 146 €43 608 €
Podané27. 3. 202612. 3. 202528. 3. 202416. 3. 202324. 3. 202226. 3. 20215. 3. 202022. 3. 201915. 3. 201827. 3. 201718. 3. 201624. 3. 201520. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
96. z 297 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
IČ DPH
SK2022286585
platiteľ od 21. 5. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Odeská 2, 036 01 Martin
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 12. 2006
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 18390/L
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8622 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Martin.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

27 zapísaných činností

  • organizovanie kultúrno-športovo-spoločensko-reklamných akciíod 2006
  • kancelárske a sekretárske služby, vrátane kopírovacích a rozmnožovacích služiebod 2006
  • vedenie účtovníctvaod 2006
  • zásielkový predajod 2006
  • finančný leasingod 2006
  • prenájom motorových vozidiel, strojov, zariadení a hnuteľných vecíod 2006
  • podnikateľské poradenstvood 2006
  • výskum trhu a verejnej mienkyod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
51 zmlúv
posledná 15. 7. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—15. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8622), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202596. z 297
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 21. 5. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2022286585
  3. 18. 12. 2009Nový spoločníkprof. MUDr. Jozef Višňovský, CSc., podiel 100 %
  4. 7. 8. 2007Nový člen vedeniaprof. MUDr. Jozef Višňovský, CSc., konateľ
  5. 19. 12. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36713929

VIŠŇOVSKÍ, s.r.o. – tržby 303 tis. € – IČO 36713929