SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36715000

OHS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prievidza · od 2007
IČO
36715000
DIČ
2022303217
Sídlo
Ul. Golfová 12, 971 01 Prievidza
firmy v okolí

KonateľMUDr. Pavel Jakubis, MPH+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

OHS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prievidza, v registri od 3. 1. 2007. Vo vedení firmy: Pavel Jakubis, MPH a Janka Jakubisová. V roku 2025 mala firma tržby 390 tis. € (−4,2 %) a zisk 19 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať12. z 21 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
390 tis. €
Za rok
−4 %
Od 2014
+54 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2014—2015+8 %2016+21 %2017−2 %2018+17 %2019−6 %2020−13 %2021−0 %2022+4 %2023+13 %2024+11 %2025−4 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,0 %
  • Najlepší rok
    2016, +21 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    4,9 %
    −10,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    17,0 %
    −23,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    7,2 %
    −15,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    57,7 %
    +14,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby390 264 €407 458 €367 100 €323 485 €309 611 €310 105 €356 776 €378 467 €323 434 €329 305 €272 316 €253 065 €—
Výsledok hospodárenia18 954 €63 035 €20 956 €30 862 €21 818 €36 681 €58 700 €38 970 €16 426 €24 740 €16 447 €10 413 €−7 903 €
Aktíva spolu263 555 €276 130 €244 690 €288 592 €278 735 €264 377 €295 323 €298 707 €254 643 €280 141 €157 439 €168 568 €122 551 €
Vlastné imanie111 606 €155 686 €113 601 €123 505 €114 443 €129 306 €151 272 €130 572 €107 602 €113 697 €98 957 €91 749 €81 336 €
Podané10. 4. 202620. 3. 202527. 3. 202420. 3. 202321. 3. 202225. 3. 202119. 6. 202028. 3. 201927. 3. 201829. 3. 201723. 3. 201624. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
12. z 21 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
7 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022303217
platiteľ od 1. 2. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ul. Golfová 12, 971 01 Prievidza
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
3. 1. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 17359/R
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
8691 Služby diagnostického zobrazovania a činnosti zdravotníckych laboratórií
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prievidza.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • pracovná zdravotná službaod 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti sledovania a hodnotenia vplyvu pracovného a životného prostredia na zdravotný stav ľudíod 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti sledovania a hodnotenia zdravotného stavu pracovníkov a zdravotnej spôsobilosti na prácuod 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti objektivizácie faktorov pracovného a životného prostrediaod 2007
  • prekladateľské a tlmočnícke službyod 2007
  • výroba internetových stránokod 2007
  • grafické práceod 2007
  • organizovanie konferencií a výstavod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby diagnostického zobrazovania a činnosti zdravotníckych laboratórií — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
16 zmlúv
spolu 86 tis. € · posledná 16. 7. 2024

Posledné zmluvy

  • Technická univerzita vo ZvoleneZmluva o poskytovaní pracovnej zdravotnej služby—16. 7. 2024
  • Mesto HurbanovoDodatok č.3 k zmluve o poskytovaní pracovnej zdravotnej služby—4. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 8691), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202512. z 21
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (služby diagnostického zobrazovania a činnosti zdravotníckych laboratórií).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 4. 2026 · 4 záznamy

  1. 10. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 24. 1. 2011Nový člen vedeniaMgr. Janka Jakubisová, konateľ
  3. 30. 7. 2009Nový spoločníkMUDr. Pavel Jakubis, MPH, podiel 100 %
  4. 3. 1. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby diagnostického zobrazovania a činnosti zdravotníckych laboratórií s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36715000

OHS, s.r.o. – tržby 390 tis. € – IČO 36715000