SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36715689

EMPATIA - MO, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Humenné · od 2006
IČO
36715689
DIČ
2022291942
Sídlo
Wolkerova 377/2, 066 01 Humenné
firmy v okolí

KonateľMarta Ondarková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EMPATIA - MO, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Humenné, v registri od 21. 12. 2006. Vo vedení firmy: Marta Ondarková. V roku 2025 mala firma tržby 138 tis. € (+16,0 %) a zisk 27 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať139. z 266 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
138 tis. €
Za rok
+16 %
Od 2014
+87 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015−41 %2016−3 %2017+15 %2018+45 %2019−5 %2020+13 %2021+23 %2022−6 %2023+60 %2024−15 %2025+16 %
  • Priemerný rast ročne
    +5,8 %
  • Najlepší rok
    2023, +60 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    19,7 %
    +0,9 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    14,7 %
    +0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    14,2 %
    +0,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    3,7 %
    −1,5 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby138 138 €119 076 €139 740 €87 281 €92 908 €75 400 €66 701 €70 346 €48 485 €42 336 €43 442 €74 027 €—
Výsledok hospodárenia27 212 €22 434 €30 460 €11 824 €29 266 €13 926 €14 857 €18 322 €1 451 €1 165 €1 188 €1 418 €2 073 €
Aktíva spolu191 632 €165 948 €150 798 €109 781 €110 402 €77 918 €63 970 €56 745 €24 883 €25 546 €29 340 €34 472 €29 685 €
Vlastné imanie184 584 €157 406 €135 132 €104 996 €93 438 €64 898 €51 829 €37 786 €19 843 €18 497 €17 460 €16 472 €15 054 €
Podané24. 2. 202626. 2. 202525. 4. 20245. 4. 202329. 4. 202216. 2. 202110. 3. 202010. 6. 201924. 5. 201825. 4. 201727. 4. 20166. 3. 201526. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
139. z 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Wolkerova 377/2, 066 01 Humenné
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 12. 2006
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 18117/P
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86909 Ostatná zdravotná starostlivosť i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Humenné.

Predmet činnosti

24 zapísaných činností

  • prevádzkovanie pohrebiskaod 2006
  • prevádzkovanie pohrebnej službyod 2006
  • osobná cestná doprava vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 miest vrátane vodiča, mimo vozidiel taxislužbyod 2006
  • nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami do celkovej hmotnosti 3,5 t vrátane prípojného vozidlaod 2006
  • prevádzkovanie cukrárneod 2006
  • predaj na priamu konzumáciu jedál, nápojov a polotovarov ubytovaným hosťom v ubytovacích zariadeniach s kapacitou do 10 lôžokod 2006
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmästých jedálod 2006
  • predaj na priamu konzumáciu zmrzmliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémyod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatná zdravotná starostlivosť i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
33 zmlúv
posledná 31. 3. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 2. 2026
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 4. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—31. 3. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—7. 2. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—27. 9. 2024
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—26. 6. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86909), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025139. z 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatná zdravotná starostlivosť i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 2. 2026 · 4 záznamy

  1. 24. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 25. 11. 2009Nový spoločníkMarta Ondarková, podiel 100 %
  3. 5. 7. 2008Presun sídlaWolkerova 377/2 Humennépredtým Staničná 13 Humenné
  4. 21. 12. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatná zdravotná starostlivosť i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36715689

EMPATIA - MO, s.r.o. – tržby 138 tis. € – IČO 36715689