SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36716235

EBC group s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bardejov · od 2006

predtým DREVINEX BARDEJOV s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
36716235
DIČ
2022297002
Sídlo
Radničné námestie 29, 085 01 Bardejov
firmy v okolí

KonateľIng. Vladimír Kočar

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EBC group s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bardejov, v registri od 21. 12. 2006. Vo vedení firmy: Vladimír Kočar. V roku 2025 mala firma tržby 2,1 mil. € (+41,8 %) a stratu 214 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať107. z 3 304 v odvetví
2/3

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
2,1 mil. €
Za rok
+42 %
Od 2014
+957 %
02 mil.4 mil.2014—2015+288 %2016+26 %2017+62 %2018−7 %2019+133 %2020−32 %2021+11 %2022−26 %2023+77 %2024−56 %2025+42 %
  • Priemerný rast ročne
    +23,9 %
  • Najlepší rok
    2015, +288 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -9,9 %
    −10,3 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    -23,6 %
    −23,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    106,1 %
    +14,6 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby2 149 621 €1 516 164 €3 465 499 €1 958 693 €2 633 197 €2 374 410 €3 493 853 €1 498 554 €1 616 325 €996 038 €788 880 €203 409 €—
Výsledok hospodárenia−213 844 €5 096 €63 623 €79 064 €12 165 €91 437 €257 050 €8 513 €47 619 €53 290 €48 385 €9 184 €−14 366 €
Aktíva spolu904 341 €1 866 324 €1 684 649 €2 412 578 €1 496 216 €1 778 625 €782 416 €627 354 €754 841 €737 445 €308 349 €137 350 €146 €
Vlastné imanie−55 507 €158 336 €161 494 €97 869 €18 804 €316 639 €275 201 €15 152 €107 548 €59 929 €55 024 €9 328 €143 €
Podané29. 6. 202627. 6. 202530. 6. 202415. 3. 20239. 2. 20222. 3. 202120. 3. 202013. 3. 201922. 2. 201810. 2. 20179. 2. 201624. 2. 201516. 2. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
107. z 3 304 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
4 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022297002
platiteľ od 10. 1. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2017
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Radničné námestie 29, 085 01 Bardejov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
21. 12. 2006
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 18119/P
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
43390 Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
ENTITA group s. r. o. · DREVINEX BARDEJOV s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bardejov.

Prepojené firmy

2 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 2 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • zemné práce mechanizmamiod 2006
  • demolácie, búracie práce a prípravné práce pre stavbuod 2006
  • sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnostiod 2006
  • prekladateľské služby (mimo činností podľa zákona č. 382/2004 Z.z. v platnom znení)od 2006
  • kancelárske a sekretárske služby (vrátane kopírovacích služieb)od 2006
  • prenájom automobilovod 2006
  • usporadúvanie školení a seminárovod 2006
  • vydavateľská a inzertná činnosťod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
37 zmlúv
spolu 16 mil. € · posledná 22. 5. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 43390), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025107. z 3 304
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

1 ďalšia aktívna firma s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 8. 7. 2026 · 14 záznamov

  1. 8. 7. 2026Zápis konečného užívateľa výhodIng. Vladimír Kočar
  2. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 29. 7. 2025Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Vladimír Kočar
  4. 9. 11. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Vladimír Kočar
  5. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Vladimír Kočar
  6. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodMiroslav Poláček
  7. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Vladimír Kočar
  8. 1. 2. 2017Zápis konečného užívateľa výhodMiroslav Poláček
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36716235

EBC group s. r. o. – tržby 2,1 mil. € – IČO 36716235