SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36717924

Izzy Trading, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Mesto nad Váhom · od 2006
IČO
36717924
DIČ
2022291832
Sídlo
Trenčianska 17, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
firmy v okolí

KonateľPeter Kuko

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Izzy Trading, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom, v registri od 23. 12. 2006. Vo vedení firmy: Peter Kuko. V roku 2025 mala firma tržby 237 tis. € (−6,2 %) a zisk 61 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1302. z 3 440 v odvetví
4/5

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/5 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Sledujte, ako sa situácia vyvíja
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
237 tis. €
Za rok
−6 %
Od 2015
+1415 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2015—2016+48 %2017+249 %2018+5 %2019+22 %2020−4 %2021+30 %2022+25 %2023+1 %2024+55 %2025−6 %
  • Najlepší rok
    2017, +249 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    25,8 %
    −0,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    27,1 %
    −13,2 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    22,9 %
    −9,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    15,6 %
    −3,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202520242023202220212020201920182017201620152013
Tržby236 892 €252 569 €163 475 €161 720 €129 499 €99 694 €104 046 €85 341 €80 926 €23 155 €15 632 €—
Výsledok hospodárenia61 060 €66 214 €13 210 €3 379 €8 070 €9 256 €19 791 €26 485 €6 707 €2 479 €2 714 €−6 639 €
Aktíva spolu266 964 €202 652 €129 065 €134 562 €129 912 €124 832 €118 958 €91 903 €57 164 €25 917 €9 935 €—
Vlastné imanie225 449 €164 389 €98 175 €84 965 €81 586 €73 516 €64 260 €44 469 €17 984 €11 277 €8 798 €—
Podané30. 6. 202630. 6. 202521. 6. 202427. 6. 202315. 6. 202229. 6. 202129. 10. 202018. 11. 201930. 8. 201823. 6. 201728. 6. 201630. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1302. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 31. 10. 2026
Daň z príjmov
1 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022291832
platiteľ od 1. 12. 2016
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Trenčianska 17, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 12. 2006
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 17391/R
Základné imanie
6 639 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Mesto nad Váhom.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, bezmäsitých jedál a nápojov na priamu konzumáciuod 2006
  • faktoring a forfaitingod 2006
  • reklamná a propagačná činnosťod 2006
  • sprostredkovanie obchodu, služieb a výroby v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi v rozsahu voľných živností (maloobchod)od 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností v rozsahu voľných živností (veľkoobchod)od 2006
  • Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajovod 2023
  • Výskum a vývoj v oblasti prírodných, technických, spoločenských a humanitných viedod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 7 tis. € · posledná 22. 2. 2026

Posledné zmluvy

  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny LučenecDohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy7 tis. €22. 2. 2026

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251302. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

28 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 28.

História zmien

Posledná zmena 30. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 30. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 2. 4. 2021Nový spoločníkPeter Kuko, podiel 100 %
  3. 1. 12. 2016Registrácia za platiteľa DPHSK2022291832
  4. 23. 12. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36717924

Izzy Trading, s.r.o. – tržby 237 tis. € – IČO 36717924