SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36717975

Forest Wood Slovakia, a. s.

AktívnaAkciová spoločnosť · Čadca · od 2007

predtým Forest Wood Slovakia, a.s.

IČO
36717975
DIČ
2022300269
Sídlo
Fraňa Kráľa 2080, 022 01 Čadca
firmy v okolí

PredstavenstvoAlexander Matlák

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Forest Wood Slovakia, a. s. je akciová spoločnosť so sídlom v obci Čadca, v registri od 2. 1. 2007. Vo vedení firmy: Alexander Matlák. V roku 2025 mala firma tržby 484 tis. € (+103,8 %) a zisk 33 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať236. z 485 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
484 tis. €
Za rok
+104 %
Od 2014
−88 %
05 mil.10 mil.2014—2015+30 %2016+95 %2017−3 %2018−32 %2019−36 %2020−52 %2021−51 %2022−100 %2023−100 %2024×39533,72025+104 %
  • Priemerný rast ročne
    −17,3 %
  • Najlepší rok
    2024, ×39533,7

Ukazovatele 2025

  • Marža
    6,8 %
    −10,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    36,8 %
    −17,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,8 %
    −4,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    46,1 %
    −10,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby483 505 €237 202 €6 €1 773 €982 853 €1 986 704 €4 137 161 €6 467 410 €9 526 279 €9 830 146 €5 042 322 €3 889 048 €—
Výsledok hospodárenia32 883 €40 200 €−22 427 €−9 192 €18 247 €206 897 €188 320 €221 638 €391 986 €345 060 €630 098 €105 617 €239 001 €
Aktíva spolu165 839 €168 671 €33 945 €60 134 €770 293 €1 017 547 €1 184 051 €1 545 402 €1 728 604 €2 277 912 €1 688 835 €1 521 750 €1 226 268 €
Vlastné imanie89 470 €73 587 €33 302 €59 299 €759 351 €943 656 €1 100 877 €1 174 514 €1 264 886 €834 814 €881 502 €404 403 €298 785 €
Podané29. 3. 202628. 3. 20251. 4. 202429. 3. 202329. 3. 202215. 6. 202131. 3. 202030. 3. 201929. 5. 201828. 6. 201730. 6. 201630. 3. 201524. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
236. z 485 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022300269
platiteľ od 19. 7. 2024
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV3do 2021–2022

Akcionárov akciovej spoločnosti obchodný register neuvádza, okrem jediného akcionára.

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Fraňa Kráľa 2080, 022 01 Čadca
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Akciová spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
2. 1. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sa, vložka 10570/L
Základné imanie
33 193 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46730 Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
Forest Wood Slovakia, a.s.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čadca.

Predmet činnosti

17 zapísaných činností

  • osobná cestná doprava vykonávaná cestnými osobnými vozidlami, ktorých celková obsaditeľnosť nepresahuje 9 osôb vrátane vodiča s výnimkou taxislužbyod 2007
  • zimná a letná údržba komunikáciíod 2007
  • ubytovacie služby v ubytovacích zariadeniach bez prevádzkovania pohostinských činnostíod 2007
  • zakladanie a údržba zeleneod 2007
  • približovanie drevnej hmotyod 2007
  • pílenie, sušenie, hobľovanie a impregnácia drevaod 2007
  • porez drevnej hmotyod 2007
  • pilčické práceod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
posledná 6. 3. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46730), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025236. z 485
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

9 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Zobrazených 8 najnovších z 9.

História zmien

Posledná zmena 24. 7. 2026 · 11 záznamov

  1. 24. 7. 2026Zápis konečného užívateľa výhodAlexander Matlák
  2. 29. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 19. 7. 2024Registrácia za platiteľa DPHSK2022300269
  4. 21. 6. 2024Nový člen vedeniaAlexander Matlák, predstavenstvo
  5. 20. 5. 2022Výmaz konečného užívateľa výhodDalibor Balaš
  6. 1. 3. 2021Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Ján Bazgier
  7. 1. 3. 2021Výmaz konečného užívateľa výhodTomáš Martínek
  8. 8. 6. 2017Zápis konečného užívateľa výhodDalibor Balaš
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia veľkoobchod s drevom, stavebným materiálom a sanitárnymi zariadeniami s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36717975

Forest Wood Slovakia, a. s. – tržby 484 tis. € – IČO 36717975