SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36718041

netNZ, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · od 2006
IČO
36718041
DIČ
2022299015
Sídlo
Jánošíkova 10, 940 78 Nové Zámky
firmy v okolí

KonateľBc. Attila Kapás

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

netNZ, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, v registri od 23. 12. 2006. Vo vedení firmy: Attila Kapás. V roku 2025 mala firma tržby 59 tis. € (−11,6 %) a stratu 29 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať62. z 99 v odvetví
2/2

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 2/2 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
59 tis. €
Za rok
−12 %
Od 2014
−66 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015+22 %2016−44 %2017−2 %2018−3 %2019−0 %2020+2 %2021−6 %2022−20 %2023−8 %2024−15 %2025−12 %
  • Priemerný rast ročne
    −9,4 %
  • Najlepší rok
    2015, +22 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -49,2 %
    −35,2 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -16,5 %
    −11,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -13,5 %
    −9,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    18,0 %
    +4,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby58 945 €66 694 €78 227 €85 330 €106 715 €113 751 €112 065 €112 212 €115 810 €118 572 €213 603 €174 429 €—
Výsledok hospodárenia−29 006 €−9 363 €13 975 €27 368 €24 715 €1 261 €8 910 €41 086 €51 330 €44 603 €−6 553 €3 131 €19 165 €
Aktíva spolu214 224 €236 210 €246 879 €226 135 €182 991 €169 639 €194 747 €178 089 €100 960 €67 041 €31 245 €146 832 €143 944 €
Vlastné imanie175 632 €204 638 €214 001 €200 026 €172 658 €147 942 €146 682 €137 772 €96 685 €45 355 €751 €29 599 €26 468 €
Podané27. 3. 20263. 3. 202511. 3. 202418. 3. 202316. 3. 202210. 3. 202127. 5. 202025. 3. 201928. 3. 201815. 6. 201713. 3. 201627. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
62. z 99 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022299015
platiteľ od 1. 2. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jánošíkova 10, 940 78 Nové Zámky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 12. 2006
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 19168/N
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
61900 Ostatné telekomunikačné činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Zámky.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

3 firmy cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 3 prepojených — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

10 zapísaných činností

  • poradenská a školiaca činnosť v oblasti výpočtovej technikyod 2006
  • tvorba interentových WEB stránokod 2006
  • montáž, servis a konfigurácia výpočtovej, informačnej, meracej a kancelárskej techniky a automatizácie systémovod 2006
  • poskytovanie dátových - internetových služieb a sprostredkovanie prístupu do siete Internet a služby s tým spojené v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živností (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • poradenská služba a dodávanie programového vybavenia počítača (software)od 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné telekomunikačné činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 5 tis. € · posledná 16. 7. 2014

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 61900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202562. z 99
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné telekomunikačné činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

3 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 27. 3. 2026 · 8 záznamov

  1. 27. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 7. 2023Záložné právoveriteľ: Všeobecná úverová banka
  3. 11. 2. 2016Presun sídlaJánošíkova 10 Nové Zámkypredtým Fučíkova 32 Bánov
  4. 11. 2. 2016Nový spoločníkWisper s.r.o., podiel 88,7 %
  5. 11. 2. 2016Nový spoločníkBc. Attila Kapás, podiel 11,3 %
  6. 21. 12. 2015Nový člen vedeniaBc. Attila Kapás, konateľ
  7. 1. 2. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022299015
  8. 23. 12. 2006Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné telekomunikačné činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36718041

netNZ, s.r.o. – tržby 59 tis. € – IČO 36718041