SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36718301

Marko MT, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Martin · od 2006
IČO
36718301
DIČ
2022290325
Sídlo
Kollárova 79/5592, 036 01 Martin
firmy v okolí

KonateľIng. Daniel Mrník

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Marko MT, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, v registri od 28. 12. 2006. Vo vedení firmy: Daniel Mrník. V roku 2025 mala firma tržby 3,5 mil. € (−5,7 %) a stratu 16 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať75. z 611 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
3,5 mil. €
Za rok
−6 %
Od 2014
−16 %
02 mil.4 mil.6 mil.2014—2015+7 %2016+9 %2017+8 %2018−8 %2019−8 %2020−5 %2021+7 %2022−3 %2023−4 %2024−12 %2025−6 %
  • Priemerný rast ročne
    −1,6 %
  • Najlepší rok
    2016, +9 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -0,5 %
    +0,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -8,9 %
    +14,8 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -1,3 %
    +2,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    85,2 %
    −0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby3 469 782 €3 678 556 €4 203 659 €4 358 452 €4 508 439 €4 195 407 €4 399 054 €4 758 831 €5 199 991 €4 833 188 €4 415 784 €4 130 033 €—
Výsledok hospodárenia−16 345 €−47 394 €7 010 €9 109 €39 486 €35 703 €14 618 €19 183 €45 966 €18 408 €232 €8 290 €−27 388 €
Aktíva spolu1 233 715 €1 371 449 €1 512 843 €1 755 508 €1 589 877 €1 412 261 €1 702 692 €1 848 086 €1 965 373 €2 043 668 €1 729 615 €1 712 308 €1 845 308 €
Vlastné imanie183 015 €199 361 €246 755 €239 745 €230 637 €191 151 €155 448 €140 830 €121 647 €75 682 €57 273 €57 040 €48 751 €
Podané6. 3. 20266. 2. 202527. 2. 202422. 2. 202323. 2. 202218. 3. 202120. 2. 20206. 3. 201913. 3. 201816. 3. 201714. 3. 201626. 3. 201515. 6. 2020
Nesedí číslo alebo chýba rok?
75. z 611 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022290325
platiteľ od 28. 12. 2006
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia · KÚV = konečný užívateľ výhod

Bývalí KÚV1do 2026
Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Kollárova 79/5592, 036 01 Martin
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
28. 12. 2006
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 18442/L
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
4690 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Martin.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • nákladná cestná doprava vykonávaná cestnými nákladnými vozidlami, ktorých celková hmotnosť vrátane prípojného vozidla nepresahuje 3,5 tod 2006
  • predaj poľnohospodárskych traktorov a poľnohospodárskej technikyod 2006
  • vedenie účtovníctvaod 2006
  • administratívne a sekretárske práceod 2006
  • organizovanie kurzov, školení a kultúrnych podujatíod 2006
  • inzertná a propagačná činnosťod 2006
  • prenájom hnuteľností, strojov a zariadeníod 2006
  • výskum trhuod 2006
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
53 zmlúv
spolu 913 tis. € · posledná 2. 7. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 4690), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202575. z 611
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 3. 6. 2026 · 13 záznamov

  1. 3. 6. 2026Zápis konečného užívateľa výhodIng. Jaroslava Tureková
  2. 2. 6. 2026Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Jozef Turek
  3. 6. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  4. 5. 3. 2026Nový spoločníkIng. Jaroslava Tureková, podiel 50 %
  5. 15. 9. 2022Nový spoločníkIng. Daniel Mrník, podiel 50 %
  6. 12. 10. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Daniel Mrník
  7. 12. 10. 2017Zápis konečného užívateľa výhodIng. Jozef Turek
  8. 25. 9. 2017Výmaz konečného užívateľa výhodIng. Daniel Mrník
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36718301

Marko MT, s.r.o. – tržby 3,5 mil. € – IČO 36718301