SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36719391

EYE M CARE, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Nové Zámky · od 2006

predtým MUDr. Mareková Eva Lux, s.r.o.

IČO
36719391
DIČ
2022292866
Sídlo
Ernestova bašta 9995/3, 940 01 Nové Zámky
firmy v okolí

KonateľMUDr. Veronika Ďurinová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

EYE M CARE, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Nové Zámky, v registri od 30. 12. 2006. Vo vedení firmy: Veronika Ďurinová a Eva Valkovičová. V roku 2025 mala firma tržby 271 tis. € (+15,6 %) a zisk 85 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať593. z 2 515 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
271 tis. €
Za rok
+16 %
Od 2014
+490 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2014—2015−65 %2016+105 %2017+62 %2018+28 %2019+47 %2020+2 %2021+31 %2022+17 %2023+23 %2024+20 %2025+16 %
  • Najlepší rok
    2016, +105 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    31,3 %
    −4,1 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    23,2 %
    −6,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    16,9 %
    −0,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    27,0 %
    −13,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby271 472 €234 767 €195 697 €158 967 €136 211 €103 712 €101 479 €69 217 €54 209 €33 520 €16 336 €46 018 €—
Výsledok hospodárenia85 051 €83 172 €63 681 €37 150 €37 774 €15 110 €25 603 €24 763 €23 827 €−4 007 €−17 136 €4 281 €18 145 €
Aktíva spolu502 133 €476 404 €324 379 €271 457 €211 440 €177 706 €174 600 €115 922 €96 633 €62 698 €57 109 €92 458 €90 372 €
Vlastné imanie366 519 €281 468 €198 295 €134 613 €97 463 €59 688 €118 772 €93 168 €68 405 €44 578 €48 585 €79 687 €75 407 €
Podané23. 2. 202620. 3. 202521. 2. 20249. 3. 202314. 2. 20225. 3. 202121. 2. 20206. 5. 20199. 3. 201822. 3. 20179. 5. 20169. 6. 201527. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
593. z 2 515 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Ernestova bašta 9995/3, 940 01 Nové Zámky
Nitriansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
30. 12. 2006
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Nitra · oddiel Sro, vložka 19190/N
Základné imanie
6 700 €
Veľkosť
3 – 4 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86220 Činnosti špeciálnej lekárskej praxe
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
MUDr. Mareková Eva Lux, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Nové Zámky.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) v rozsahu voľných živnostíod 2006
  • prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia ambulancie s odborným zameraním oftalmológiaod 2006
  • Prenájom nehnuteľností spojený s poskytovaním iných než základných služieb spojených s prenájmomod 2025
  • Čistiace a upratovacie službyod 2025
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti špeciálnej lekárskej praxe — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
37 zmlúv
posledná 14. 7. 2025

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—14. 7. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—2. 5. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—20. 5. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86220), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025593. z 2 515
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti špeciálnej lekárskej praxe).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 23. 2. 2026 · 9 záznamov

  1. 23. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 3. 2025Presun sídlaErnestova bašta 9995/3 Nové Zámkypredtým J. Kráľa 3 Nové Zámky
  3. 30. 6. 2016Nový spoločníkMUDr. Eva Valkovičová, podiel 50 %
  4. 30. 6. 2016Nový spoločníkMUDr. Veronika Ďurinová, podiel 50 %
  5. 15. 6. 2016Nový člen vedeniaMUDr. Eva Valkovičová, konateľ
  6. 24. 12. 2015Zmena obchodného menaEYE M CARE, s.r.o.predtým MUDr. Mareková Eva Lux, s.r.o.
  7. 12. 4. 2011Presun sídlaJ. Kráľa 3 Nové Zámkypredtým Slovenská 11 Nové Zámky
  8. 1. 3. 2011Nový člen vedeniaMUDr. Veronika Ďurinová, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti špeciálnej lekárskej praxe s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36719391

EYE M CARE, s.r.o. – tržby 271 tis. € – IČO 36719391