SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36723886

Mintax s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007
IČO
36723886
DIČ
2022305175
Sídlo
Záhradnícka ulica 29, 811 07 Bratislava – Staré mesto
firmy v okolí

KonateľIng. Eva Répášová+ 1 ďalšia osoba

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Mintax s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava – Staré mesto, v registri od 11. 1. 2007. Vo vedení firmy: Eva Répášová a Michala Cellerová. V roku 2025 mala firma tržby 287 tis. € (+8,1 %) a zisk 36 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať527. z 6 699 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
287 tis. €
Za rok
+8 %
Od 2013
+519 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+7 %2015+39 %2016+1 %2017+5 %2018+6 %2019+35 %2020+25 %2021+13 %2022+41 %2023+19 %2024+10 %2025+8 %
  • Najlepší rok
    2022, +41 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    12,5 %
    −1,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    48,6 %
    +6,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    35,6 %
    +3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    26,7 %
    +3,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby287 327 €265 788 €241 499 €202 946 €144 122 €128 098 €102 745 €76 288 €72 229 €69 060 €68 589 €49 487 €46 453 €
Výsledok hospodárenia36 005 €36 047 €49 169 €37 243 €14 982 €15 957 €8 697 €2 375 €2 081 €−6 205 €2 015 €4 012 €4 447 €
Aktíva spolu101 020 €110 858 €127 710 €81 891 €60 904 €51 562 €39 122 €25 295 €21 963 €21 224 €27 723 €22 206 €18 644 €
Vlastné imanie74 037 €84 535 €91 066 €64 447 €46 939 €36 413 €24 858 €16 161 €13 786 €11 706 €17 910 €15 896 €11 883 €
Podané12. 3. 20263. 3. 202521. 3. 20246. 3. 202311. 3. 202215. 5. 202125. 3. 202024. 3. 20193. 3. 201830. 3. 201722. 3. 201625. 3. 201531. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
527. z 6 699 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022305175
platiteľ od 1. 2. 2010
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Záhradnícka ulica 29, 811 07 Bratislava – Staré mesto
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
11. 1. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 44034/B
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69200 Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava – Staré mesto.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

19 zapísaných činností

  • technicko-organizačné zabezpečenie školení, kurzov, seminárov a výstav v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • lektorská a školiteľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním iných ako základných služieb,od 2007
  • obstarávateľská činnosť spojená so správou nehnuteľností,od 2007
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť),od 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu a služieb v rozsahu voľných živností,od 2007
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
spolu 500 € · posledná 6. 10. 2022

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69200), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025527. z 6 699
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 12. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 12. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 11. 10. 2023Presun sídlaZáhradnícka ulica 29 Bratislava - mestská časť Staré mestopredtým Dunajská 4 Bratislava
  3. 29. 6. 2022Nový spoločníkIng. Eva Répášová, podiel 100 %
  4. 27. 1. 2021Nový člen vedeniaIng. Michala Cellerová, konateľ
  5. 1. 2. 2010Registrácia za platiteľa DPHSK2022305175
  6. 22. 12. 2009Presun sídlaDunajská 4 Bratislavapredtým Gercenova 1157/7 Bratislava
  7. 11. 1. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36723886

Mintax s.r.o. – tržby 287 tis. € – IČO 36723886