SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36724556

M - FORTUNA s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Čadca · od 2007
IČO
36724556
DIČ
2022309300
Sídlo
Čadečka 705, 022 01 Čadca
firmy v okolí

KonateľMartina Šimčisková

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

M - FORTUNA s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Čadca, v registri od 12. 1. 2007. Vo vedení firmy: Martina Šimčisková. V roku 2025 mala firma tržby 24 tis. € (+3,0 %) a zisk 4 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať1346. z 1 682 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
24 tis. €
Za rok
+3 %
Od 2013
−33 %
020 tis.40 tis.2013—2014+8 %2015−7 %2016−7 %2017−12 %2018−11 %2019−49 %2020+80 %2021−14 %2022+12 %2023+4 %2024−4 %2025+3 %
  • Najlepší rok
    2020, +80 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    16,9 %
    +0,0 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    1,2 %
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    1,2 %
    −2,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,0 %
    −288,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby24 240 €23 530 €24 423 €23 500 €20 969 €24 302 €13 496 €26 380 €29 558 €33 688 €36 255 €38 983 €36 069 €
Výsledok hospodárenia4 093 €3 969 €5 306 €−1 244 €−1 421 €59 €−4 723 €−1 889 €−4 543 €−2 283 €−9 748 €−18 869 €−30 459 €
Aktíva spolu336 335 €122 339 €207 358 €203 500 €203 205 €205 222 €206 371 €216 459 €255 270 €261 863 €321 515 €322 402 €—
Vlastné imanie329 581 €−232 786 €−236 754 €−242 061 €−240 493 €−239 072 €−239 131 €−234 408 €−232 585 €−228 042 €−225 759 €−216 011 €—
Podané29. 6. 20269. 6. 202519. 3. 202424. 3. 202329. 4. 202224. 6. 202110. 9. 20204. 6. 201920. 6. 201822. 6. 201720. 6. 20168. 6. 201512. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
1346. z 1 682 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
419 €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022309300
platiteľ od 26. 3. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Čadečka 705, 022 01 Čadca
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
12. 1. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 18499/L
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
47789 Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Čadca.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

20 zapísaných činností

  • pílenie, hobľovanie a impregnovanie drevaod 2007
  • výroba drevených obalovod 2007
  • piliarska výrobaod 2007
  • porez drevaod 2007
  • služby v rámci lesníctva a ťažby drevaod 2007
  • prieskum trhu a verejnej mienkyod 2007
  • výroba drevených brikietod 2007
  • výroba vrchného ošateniaod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 47789), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20251346. z 1 682
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 29. 6. 2026 · 4 záznamy

  1. 29. 6. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 14. 3. 2009Nový spoločníkMartina Šimčisková, podiel 100 %
  3. 26. 3. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022309300
  4. 12. 1. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatný maloobchod s novým tovarom v špecializovaných predajniach i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36724556

M - FORTUNA s.r.o. – tržby 24 tis. € – IČO 36724556