SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36725251

DALI REAL INVEST, a.s.

AktívnaAkciová spoločnosť · Dunajská Streda · od 2007
IČO
36725251
DIČ
2022316362
Sídlo
Mlynská ulica 4629/2A, 929 01 Dunajská Streda
firmy v okolí

PredstavenstvoLászló Bartalos

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

DALI REAL INVEST, a.s. je akciová spoločnosť so sídlom v obci Dunajská Streda, v registri od 13. 1. 2007. Vo vedení firmy: László Bartalos. V roku 2025 mala firma tržby 223 tis. € (+12,5 %) a zisk 66 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať269. z 1 071 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
223 tis. €
Za rok
+13 %
Od 2013
+174 %
0100 tis.200 tis.300 tis.2013—2014+16 %2015+3 %2016+2 %2017+27 %2018−20 %2019−12 %2020+28 %2021+14 %2022+28 %2023+6 %2024+11 %2025+13 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,8 %
  • Najlepší rok
    2020, +28 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    29,6 %
    −1,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    6,6 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    6,4 %
    +0,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    2,7 %
    −0,3 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby222 963 €198 132 €177 859 €167 129 €130 610 €114 993 €89 506 €102 230 €127 493 €100 070 €97 765 €94 628 €81 356 €
Výsledok hospodárenia65 905 €61 249 €36 994 €34 515 €11 956 €−924 €−8 776 €7 513 €27 515 €15 912 €6 117 €8 197 €−19 166 €
Aktíva spolu1 029 338 €1 021 161 €988 980 €992 029 €971 865 €961 397 €958 224 €971 804 €974 907 €952 076 €905 324 €898 548 €891 747 €
Vlastné imanie1 001 252 €990 471 €962 516 €956 586 €947 256 €935 300 €936 224 €945 000 €937 487 €909 972 €894 059 €887 943 €857 072 €
Podané19. 3. 202620. 3. 202515. 3. 202416. 3. 202316. 3. 20229. 3. 202125. 3. 202013. 3. 201927. 3. 201828. 3. 201714. 3. 201630. 3. 201528. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
269. z 1 071 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022316362
platiteľ od 8. 3. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

4 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Akcionárov akciovej spoločnosti obchodný register neuvádza, okrem jediného akcionára.

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mlynská ulica 4629/2A, 929 01 Dunajská Streda
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Akciová spoločnosť
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 1. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sa, vložka 10447/T
Základné imanie
829 848 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
68320 Správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Dunajská Streda.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

6 zapísaných činností

  • reklamná činnosťod 2007
  • skladovanie tovaru, na ktorý sa nevzťahujú predpisy určujúce špeciálne povinnosti pri skladovaníod 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi ( maloobchod ) alebo jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti ( veľkoobchod ) v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • upratovacia činnosťod 2007
  • zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzkovanie objektov, bytových a nebytových priestorovod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
posledná 23. 8. 2024

Posledné zmluvy

  • Ministerstvo vnútra SR (CP Bratislava)Dodatok č. 2 k Zmluve o nájme nebytových priestorov—23. 8. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 68320), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025269. z 1 071
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

2 ďalšie aktívne firmy s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 19. 3. 2026 · 5 záznamov

  1. 19. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 16. 4. 2008Nový člen vedeniaLászló Bartalos, predstavenstvo
  3. 25. 9. 2007Presun sídlaMlynská ulica 4629/2A Dunajská Stredapredtým Alžbetínske nám. 1194/1 Dunajská Streda
  4. 8. 3. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022316362
  5. 13. 1. 2007Vznik firmyAkciová spoločnosť
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia správa nehnuteľností na základe poplatkov alebo zmlúv s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36725251

DALI REAL INVEST, a.s. – tržby 223 tis. € – IČO 36725251