SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36727440

Gastronauts s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Martin · od 2007
IČO
36727440
DIČ
2022314646
Sídlo
ČSA 1, 036 01 Martin
firmy v okolí

KonateľMgr. Vladimíra Uherčíková Kašperová

Kontakty na firmutelefón ✓ · e-mail ✓ · web ✓

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

Gastronauts s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Martin, v registri od 19. 1. 2007. Vo vedení firmy: Vladimíra Uherčíková Kašperová. V roku 2025 mala firma tržby 397 tis. € (−2,8 %) a stratu 15 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať997. z 3 440 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
397 tis. €
Za rok
−3 %
Od 2013
+116 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+26 %2015+40 %2016+27 %2017−0 %2018+19 %2019−6 %2020−28 %2021+2 %2022+19 %2023−5 %2024+7 %2025−3 %
  • Priemerný rast ročne
    +6,6 %
  • Najlepší rok
    2015, +40 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -3,8 %
    −1,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    -27,8 %
    −15,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    -3,1 %
    −1,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    89,0 %
    +3,0 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby396 829 €408 441 €382 219 €403 906 €339 066 €332 095 €462 055 €489 850 €409 922 €411 441 €324 288 €232 333 €184 061 €
Výsledok hospodárenia−15 143 €−8 697 €−24 462 €3 001 €28 776 €−23 134 €32 216 €34 824 €23 082 €18 475 €14 383 €1 439 €−1 122 €
Aktíva spolu495 006 €497 787 €470 633 €512 838 €533 446 €410 085 €425 343 €399 400 €348 486 €205 598 €198 311 €164 844 €124 983 €
Vlastné imanie54 526 €69 669 €78 366 €106 477 €35 416 €−15 034 €40 316 €42 924 €31 182 €39 332 €20 857 €7 913 €6 435 €
Podané25. 3. 202612. 5. 202523. 4. 202426. 2. 202329. 5. 202216. 3. 202130. 3. 202026. 3. 201928. 3. 201814. 3. 201727. 2. 20162. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
997. z 3 440 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
5
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022314646
platiteľ od 1. 3. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

2 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
1 telefón · 3 e-maily · 2 weby firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
ČSA 1, 036 01 Martin
Žilinský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
19. 1. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Žilina · oddiel Sro, vložka 18525/L
Základné imanie
6 640 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
46900 Nešpecializovaný veľkoobchod
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Martin.

Predmet činnosti

14 zapísaných činností · 1 ukončená činnosť

  • administratívne práceod 2007
  • vydavateľská činnosťod 2007
  • čistiace a upratovacie práceod 2007
  • prieskum trhuod 2007
  • reklamná a propagačná činnosť v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2007
  • organizovanie a usporiadavanie školení, seminárov a kurzovod 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb, dopravy a výroby v rozsahu voľnej živnostiod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Nešpecializovaný veľkoobchod — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
2 zmluvy
spolu 40 € · posledná 8. 6. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 46900), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025997. z 3 440
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (nešpecializovaný veľkoobchod).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

6 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

História zmien

Posledná zmena 25. 3. 2026 · 7 záznamov

  1. 25. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 27. 2. 2025Nový spoločníkMgr. Vladimíra Uherčíková Kašperová, podiel 20 %
  3. 1. 10. 2020Nový člen vedeniaMgr. Vladimíra Uherčíková Kašperová, konateľ
  4. 8. 6. 2013Presun sídlaČSA 1 Martinpredtým Dušana Makovického 28/46 Martin
  5. 8. 6. 2013Nový spoločníkIng. Michal Uherčík, podiel 80 %
  6. 1. 3. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022314646
  7. 19. 1. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia nešpecializovaný veľkoobchod s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36727440

Gastronauts s. r. o. – tržby 397 tis. € – IČO 36727440