SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36728390

PRZ MANAGEMENT, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bánovce nad Bebravou · od 2007

predtým M.B.L. REALITY, s.r.o. a 1 ďalší názov

IČO
36728390
DIČ
2022322775
Sídlo
Jesenského 2, 957 01 Bánovce nad Bebravou
firmy v okolí

KonateľPeter Zanoni

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

PRZ MANAGEMENT, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bánovce nad Bebravou, v registri od 23. 1. 2007. Vo vedení firmy: Peter Zanoni. V roku 2025 mala firma tržby 78 tis. € (+1,9 %) a zisk 21 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať143. z 397 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
78 tis. €
Za rok
+2 %
Od 2014
+113 %
050 tis.100 tis.150 tis.2014—2015+39 %2016+121 %2017−30 %2018+15 %2019+18 %2020−36 %2021+45 %2022+27 %2023−29 %2024−14 %2025+2 %
  • Najlepší rok
    2016, +121 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    27,5 %
    +26,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    10,2 %
    +9,9 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    5,5 %
    +5,3 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    46,6 %
    −2,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby78 231 €76 787 €89 450 €126 530 €99 844 €68 829 €106 752 €90 682 €79 004 €112 589 €50 864 €36 686 €—
Výsledok hospodárenia21 499 €712 €5 120 €42 734 €34 855 €8 082 €39 723 €16 369 €4 636 €136 €11 881 €2 467 €1 544 €
Aktíva spolu393 691 €369 946 €396 688 €323 346 €187 691 €149 857 €153 513 €115 571 €124 529 €73 445 €42 328 €27 192 €40 474 €
Vlastné imanie210 035 €187 576 €186 981 €181 861 €139 127 €104 272 €96 189 €56 466 €40 097 €35 461 €35 326 €23 445 €20 978 €
Podané15. 4. 202614. 2. 20252. 4. 202416. 6. 202328. 6. 202226. 6. 202115. 9. 202027. 6. 20192. 7. 201822. 6. 20178. 6. 201617. 6. 201518. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
143. z 397 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
3 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022322775
platiteľ od 1. 9. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Jesenského 2, 957 01 Bánovce nad Bebravou
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
23. 1. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 17454/R
Základné imanie
20 500 €
Veľkosť
1 zamestnanec
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
79110 Činnosti cestovných agentúr
Nefinančné korporácie pod zahraničnou kontrolou
firmy v odvetví
Predchádzajúce názvy
RPP DENTAL, s. r. o. · M.B.L. REALITY, s.r.o.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bánovce nad Bebravou.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

9 zapísaných činností

  • reklamná, propagačná a inzertná činnosťod 2007
  • prenájom nehnuteľností (bytových aj nebytových priestorov) spojený s kancelárskymi službami a prenájom kancelárskych zariadení a prístrojovod 2007
  • zabezpečovanie služieb potrebných na prevádzku objektov, zariadení a budovod 2007
  • sprostredkovanie obchodu, služieb a výrobyod 2007
  • poradenská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výrobyod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • kúpa tovaru za účelom jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • sprostredkovanie predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností (realitná činnosť)od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Činnosti cestovných agentúr — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
1 zmluva
posledná 19. 5. 2020

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 79110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025143. z 397
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (činnosti cestovných agentúr).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 15. 4. 2026 · 8 záznamov

  1. 15. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 3. 4. 2019Nový spoločníkPeter Zanoni, podiel 100 %
  3. 4. 9. 2012Zmena obchodného menaPRZ MANAGEMENT, s. r. o.predtým RPP DENTAL, s. r. o.
  4. 13. 5. 2009Zmena obchodného menaRPP DENTAL, s. r. o.predtým M.B.L. REALITY, s.r.o.
  5. 13. 5. 2009Presun sídlaJesenského 2 Bánovce nad Bebravoupredtým Trenčianska 1496 Bánovce nad Bebravou
  6. 29. 4. 2009Nový člen vedeniaPeter Zanoni, konateľ
  7. 1. 9. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022322775
  8. 23. 1. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia činnosti cestovných agentúr s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36728390

PRZ MANAGEMENT, s. r. o. – tržby 78 tis. € – IČO 36728390