SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36728420

ARENA PUB - J & S s.r.o.

Zaniknutá 1. 4. 2026Spoločnosť s ručením obmedzeným · Trnava · od 2007
IČO
36728420
DIČ
2022322687
Sídlo
Andreja Hlinku 65, 917 01 Trnava
firmy v okolí

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

ARENA PUB - J & S s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trnava, v registri od 23. 1. 2007 do 1. 4. 2026. V roku 2024 mala firma zisk 0 €.

Porovnaťpodobné firmy a tržby
3/4

Pozor: 1 negatívny záznam v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Hospodárenie

10 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Zisk 2024
0 €
Za rok
—
Od 2014
−100 %
−75 tis.−50 tis.−25 tis.025 tis.2014—2015strata2016—2017+64 %2018+184 %2019+29 %2020strata2021strata2022strata2024—
  • Stratové roky
    4 z 10
  • Najlepší rok
    2018, +184 %
  • Najslabší rok
    2020, strata 54 tis. €

Ukazovatele 2024

  • ROE
    —
    Nepočítame: záporné vlastné imanie.
  • ROA
    0,0 %
    +10,7 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    236,2 %
    +0,0 p. b. za rok
    Cudzie zdroje prevyšujú majetok — vlastné imanie je záporné.
Celý výkaz a originály závierok
2024202220212020201920182017201620152014
Tržby—175 €37 175 €95 739 €228 221 €245 671 €225 356 €214 041 €207 214 €194 943 €
Výsledok hospodárenia0 €−4 230 €−27 463 €−54 231 €20 630 €16 022 €5 640 €3 446 €−7 188 €10 036 €
Aktíva spolu39 687 €39 687 €43 113 €81 554 €114 541 €77 739 €70 533 €36 218 €32 192 €31 883 €
Vlastné imanie−54 048 €−54 048 €−49 819 €−22 356 €31 875 €11 245 €−4 777 €−10 417 €−13 863 €−6 675 €
Podané24. 1. 202513. 3. 202329. 1. 202222. 3. 202130. 6. 202025. 2. 20199. 3. 201813. 2. 201721. 3. 201626. 3. 2015
Nesedí číslo alebo chýba rok?
Ako si stojí voči konkurencii?
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 10 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

IČ DPH
SK2022322687
platiteľ od 1. 3. 2007

Vlastníci a vedenie

Obchodný register SR

V registri nie sú uvedené osoby vo vedení ani spoločníci.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Andreja Hlinku 65, 917 01 Trnava
Trnavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Vznik a zánik
23. 1. 2007 – 1. 4. 2026
19 rokov činnosti
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trnava · oddiel Sro, vložka 19519/T
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
5630 Služby pohostinstiev
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trnava.

Predmet činnosti

9 ukončených činností · 23. 1. 2007 – 31. 3. 2026

  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) v rozsahu voľnej živnosti
  • marketing
  • predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína, destilátov a piva
  • predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, obvyklých príloh a bezmäsitých jedál
  • prenájom nehnuteľností vrátane poskytovania základných služieb a doplnkových činností (čistiace a upratovacie práce)
  • reklamná činnosť
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľnej živnosti
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Služby pohostinstiev — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
4 zmluvy
posledná 27. 1. 2021

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 5630), podobné tržby

Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 1. 4. 2026 · 8 záznamov

  1. 1. 4. 2026Zánik
  2. 24. 1. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  3. 1. 12. 2023Zrušená registrácia DPH
  4. 23. 1. 2018Presun sídlaAndreja Hlinku 65 Trnavapredtým Ulica Palárikova 6138/45 Trnava
  5. 19. 11. 2013Presun sídlaUlica Palárikova 6138/45 Trnavapredtým Paláriková 45 Trnava
  6. 26. 4. 2008Presun sídlaPaláriková 45 Trnavapredtým Veterná 6558/33 Trnava
  7. 1. 3. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022322687
  8. 23. 1. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia služby pohostinstiev s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36728420

ARENA PUB - J & S s.r.o. – IČO 36728420