SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36733318

E.D.M.S., s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Pezinok · od 2007
IČO
36733318
DIČ
2022330607
Sídlo
Mladoboleslavská 1, 902 01 Pezinok
firmy v okolí

KonateľEva Selnekovičová

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

E.D.M.S., s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Pezinok, v registri od 1. 2. 2007. Vo vedení firmy: Eva Selnekovičová. V roku 2024 mala firma tržby 144 tis. € (−63,4 %) a zisk 33 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať18. z 60 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

12 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2024
144 tis. €
Za rok
−63 %
Od 2013
+132 %
0200 tis.400 tis.600 tis.2013—2014+164 %2015+113 %2016−41 %2017−88 %2018×42019+25 %2020+68 %2021−53 %2022×52023−21 %2024−63 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,0 %
  • Najlepší rok
    2022, ×5

Ukazovatele 2024

  • Marža
    22,8 %
    +2,8 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    20,1 %
    −17,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    19,8 %
    −17,0 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    1,7 %
    −0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby144 174 €393 954 €495 839 €99 038 €209 127 €124 502 €99 758 €24 912 €208 311 €350 153 €164 061 €62 050 €
Výsledok hospodárenia32 943 €78 996 €133 517 €6 993 €45 858 €26 509 €39 885 €−14 984 €24 144 €154 438 €66 233 €10 860 €
Aktíva spolu166 560 €214 610 €270 153 €97 095 €110 674 €100 376 €135 127 €132 611 €171 760 €253 483 €135 583 €246 897 €
Vlastné imanie163 657 €210 714 €192 855 €59 338 €98 203 €78 854 €92 230 €52 345 €67 329 €197 623 €109 418 €54 045 €
Podané3. 3. 202520. 2. 20246. 3. 202328. 2. 202211. 3. 202127. 4. 20206. 3. 20194. 3. 201822. 3. 201729. 2. 201625. 2. 201518. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
18. z 60 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 12 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022330607
platiteľ od 1. 11. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mladoboleslavská 1, 902 01 Pezinok
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 2. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 44386/B
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
71121 Inžinierske činnosti a poradenstvo
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Pezinok.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • konzultačná inžinierska a poradenská činnosť,od 2007
  • prenájom motorových vozidiel,od 2007
  • prenájom hnuteľných vecí,od 2007
  • leasingová činnosť,od 2007
  • poradenská činnosť v nákupe a predaji tovarov,od 2007
  • sprostredkovanie výkonu služieb v rozsahu voľných živností,od 2007
  • reklamné a propagačné činnosti,od 2007
  • podnikateľské poradenstvo (činnosť ekonomických, účtovných a organizačných poradcov),od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Inžinierske činnosti a poradenstvo — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 71121), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202418. z 60
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2024 zverejnili tržby (inžinierske činnosti a poradenstvo).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

12 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 12.

História zmien

Posledná zmena 3. 3. 2025 · 5 záznamov

  1. 3. 3. 2025Podaná účtovná závierkaza rok 2024
  2. 2. 12. 2009Nový spoločníkEva Selnekovičová, podiel 100 %
  3. 1. 11. 2008Registrácia za platiteľa DPHSK2022330607
  4. 30. 11. 2007Presun sídlaMladoboleslavská 1 Pezinokpredtým Pod Lipou 14 Pezinok
  5. 1. 2. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia inžinierske činnosti a poradenstvo s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36733318

E.D.M.S., s.r.o. – tržby 144 tis. € – IČO 36733318