SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36735183

JV+JV, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Mikušovce · od 2007
IČO
36735183
DIČ
2022325338
Sídlo
984 01 Mikušovce
firmy v okolí

KonateľMgr. Jaroslav Viktorín

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

JV+JV, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Mikušovce, v registri od 6. 2. 2007. Vo vedení firmy: Jaroslav Viktorín. V roku 2025 mala firma tržby 61 tis. € (+79,3 %) a zisk 22 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať23. z 34 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
61 tis. €
Za rok
+79 %
Od 2014
+451 %
025 tis.50 tis.75 tis.2014—2016−71 %2017−63 %2018+157 %2019−39 %2020−67 %2021−31 %2022×158,82023−44 %2024−9 %2025+79 %
  • Najlepší rok
    2022, ×158,8

Ukazovatele 2025

  • Marža
    36,5 %
    +11,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    53,6 %
    −13,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    53,6 %
    −11,5 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    0,0 %
    −2,9 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby60 703 €33 852 €37 130 €66 717 €420 €606 €1 826 €2 975 €1 157 €3 156 €—11 015 €—
Výsledok hospodárenia22 155 €8 419 €−5 795 €510 €51 €41 €−799 €1 683 €−705 €103 €−3 105 €3 908 €1 979 €
Aktíva spolu41 365 €12 943 €10 630 €9 569 €9 150 €8 915 €9 240 €10 406 €9 915 €10 620 €7 523 €7 049 €16 031 €
Vlastné imanie41 365 €12 570 €−2 875 €9 569 €9 150 €8 915 €9 240 €10 406 €9 915 €10 620 €7 442 €6 968 €15 469 €
Podané28. 3. 202630. 6. 20252. 4. 202430. 6. 202318. 3. 202230. 6. 20211. 7. 20201. 7. 20192. 7. 201830. 6. 201730. 6. 201630. 6. 201527. 6. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
23. z 34 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022325338
platiteľ od 1. 3. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
984 01 Mikušovce
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
6. 2. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 12632/S
Základné imanie
6 639 €
Hlavná činnosť
6190 Ostatné telekomunikačné činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Mikušovce.

Predmet činnosti

16 zapísaných činností

  • prevádzkovanie čerpacej stanice na závlahovú voduod 2007
  • poskytovanie poľnohospodárskych služieb v oblasti mechanizovaných prác /orba, príprava pôdy, sejba, zber/od 2007
  • montáž, opravy a údržba telekomunikačných zariadeníod 2007
  • pokládka telekomunikačných a ostatných prenosových káblov do zemeod 2007
  • výkopové práce v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • vedenie účtovníctvaod 2007
  • vykonávanie zemných prác ťažkými mechanizmami v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živnostíod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatné telekomunikačné činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 6190), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202523. z 34
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatné telekomunikačné činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 31. 7. 2026 · 3 záznamy

  1. 31. 7. 2026Nový spoločníkMgr. Jaroslav Viktorín, podiel 100 %
  2. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  3. 6. 2. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatné telekomunikačné činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36735183

JV+JV, s.r.o. – tržby 61 tis. € – IČO 36735183