SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36735311

A3 advokátska kancelária, s. r. o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Trenčín · od 2007

predtým A3 advokátska kancelária, v.o.s.

IČO
36735311
DIČ
2022317759
Sídlo
Partizánska 25, 911 01 Trenčín
firmy v okolí

KonateľMgr. Vladimír Misároš+ 2 ďalšie osoby

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

A3 advokátska kancelária, s. r. o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Trenčín, v registri od 7. 2. 2007. Vo vedení firmy: Vladimír Misároš, Katarína Lobotková a 1 ďalšia osoba. V roku 2025 mala firma tržby 86 tis. € (+15,6 %) a zisk 12 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať571. z 1 377 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
86 tis. €
Za rok
+16 %
Od 2014
+55 %
0100 tis.200 tis.2014—2015−6 %2016+21 %2017+26 %2018−13 %2019−9 %2020+17 %2021−0 %2022+173 %2023−66 %2024+8 %2025+16 %
  • Priemerný rast ročne
    +4,1 %
  • Najlepší rok
    2022, +173 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    14,3 %
    −3,4 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    14,3 %
    −3,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    12,5 %
    −3,1 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    13,2 %
    −0,1 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby85 772 €74 167 €68 523 €199 579 €73 125 €73 139 €62 707 €69 211 €79 908 €63 284 €52 148 €55 241 €—
Výsledok hospodárenia12 246 €13 113 €1 284 €13 992 €4 103 €−21 633 €6 589 €7 615 €6 814 €7 807 €6 714 €5 007 €21 237 €
Aktíva spolu98 358 €84 380 €67 334 €116 071 €88 830 €89 520 €115 878 €112 930 €92 616 €88 870 €83 798 €80 155 €71 129 €
Vlastné imanie85 396 €73 150 €60 037 €97 867 €83 875 €79 772 €101 405 €94 816 €87 201 €80 387 €72 580 €65 866 €60 859 €
Podané24. 3. 202628. 3. 20251. 3. 202414. 6. 202315. 3. 202224. 3. 20213. 3. 202026. 3. 201920. 3. 201815. 3. 201721. 6. 201631. 3. 201518. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
571. z 1 377 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
1
posledné podané 1. 1. 2026
IČ DPH
SK2022317759
platiteľ od 1. 2. 2008
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

3 osoby, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Partizánska 25, 911 01 Trenčín
Trenčiansky kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
7. 2. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Trenčín · oddiel Sro, vložka 19751/R
Základné imanie
19 917 €
Veľkosť
2 zamestnanci
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
69100 Právne činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Predchádzajúci názov
A3 advokátska kancelária, v.o.s.
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Trenčín.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

1 zapísaná činnosť

  • poskytovanie právnych služieb podľa ust. zák. č. 586//2003 Z.z. o advokáciiod 2008
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Právne činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
12 zmlúv
spolu 400 € · posledná 20. 11. 2025

Posledné zmluvy

  • Obec ZamarovceDodatok č.3 k Zmluve o poskytovaní právnej pomoci—20. 11. 2025
  • Obec ZamarovceDodatok č. 2 k Zmluve o poskytovaní právnej pomoci uzatvorenej dňa 22.02.2023—11. 11. 2024
  • Obec ZamarovceDodatok č.1 k Zmluve o poskytovaní právnej pomoci zo dňa 22.02.2023—27. 12. 2023

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 69100), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025571. z 1 377
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (právne činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 24. 3. 2026 · 12 záznamov

  1. 24. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 13. 6. 2015Presun sídlaPartizánska 25 Trenčínpredtým Horný Šianec 232 Trenčín
  3. 13. 3. 2009Nový spoločníkJUDr. Katarína Lobotková, podiel 33,3 %
  4. 13. 3. 2009Nový spoločníkMgr. Vladimír Misároš, podiel 33,3 %
  5. 13. 3. 2009Nový spoločníkJUDr. Katarína Hunčíková, podiel 33,3 %
  6. 7. 2. 2008Zmena obchodného menaA3 advokátska kancelária, s. r. o.predtým A3 advokátska kancelária, v.o.s.
  7. 7. 2. 2008Zmena právnej formySpoločnosť s ručením obmedzenýmpredtým Verejná obchodná spoločnosť
  8. 7. 2. 2008Nový člen vedeniaMgr. Vladimír Misároš, konateľ
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia právne činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36735311

A3 advokátska kancelária, s. r. o. – tržby 86 tis. € – IČO 36735311