SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36738379

INECO, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Banská Bystrica · od 2007
IČO
36738379
DIČ
2022332532
Sídlo
Mladých budovateľov 2, 974 11 Banská Bystrica
firmy v okolí

KonateľIng. Juraj Musil

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

INECO, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Banská Bystrica, v registri od 13. 2. 2007. Vo vedení firmy: Juraj Musil. V roku 2025 mala firma tržby 1 mil. € (+19,6 %) a zisk 209 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať154. z 3 863 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
1 mil. €
Za rok
+20 %
Od 2013
+1576 %
0500 tis.1 mil.1,5 mil.2013—2014+46 %2015+28 %2016+15 %2017+40 %2018+18 %2019+32 %2020+8 %2021+37 %2022+44 %2023+23 %2024+14 %2025+20 %
  • Priemerný rast ročne
    +26,5 %
  • Najlepší rok
    2014, +46 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    20,2 %
    −0,7 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROE
    58,1 %
    +2,4 p. b. za rok
    Zisk v pomere k vlastnému imaniu — výnos pre vlastníkov.
  • ROA
    44,8 %
    +1,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    22,9 %
    +0,4 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby1 034 034 €864 417 €759 815 €616 292 €426 975 €311 239 €289 201 €219 097 €186 077 €133 295 €115 435 €90 220 €61 710 €
Výsledok hospodárenia209 333 €181 463 €157 827 €106 814 €110 343 €59 490 €66 077 €34 576 €31 806 €29 900 €17 942 €18 729 €4 083 €
Aktíva spolu467 056 €420 253 €385 970 €302 472 €292 962 €222 067 €216 436 €187 724 €152 522 €107 013 €77 031 €72 312 €51 390 €
Vlastné imanie360 297 €325 720 €277 457 €245 030 €228 918 €175 367 €158 756 €131 168 €108 800 €88 400 €70 071 €62 623 €43 892 €
Podané17. 2. 202618. 3. 202511. 3. 202410. 3. 202320. 2. 202217. 3. 202115. 2. 202017. 3. 201924. 2. 201829. 3. 201730. 3. 201630. 3. 201525. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
154. z 3 863 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Priznania k DPH
3
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022332532
platiteľ od 15. 7. 2013
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Mladých budovateľov 2, 974 11 Banská Bystrica
Banskobystrický kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
13. 2. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Banská Bystrica · oddiel Sro, vložka 16388/S
Veľkosť
10 – 19 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
82110 Kombinované administratívno-kancelárske činnosti
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Banská Bystrica.

Záložné práva

1 záznam v Notárskom centrálnom registri

Informatívny výpis. Oficiálne potvrdenie vydá notár z Notárskeho centrálneho registra záložných práv.

Nové záložné právo?
Upozorníme vás, keď pribudne záložné právo alebo začne jeho výkon.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

12 zapísaných činností

  • poskytovanie informácií o zriadení a využívaní fondov Európskej únieod 2007
  • poradenská činnosť a koordinácia projektov spolufinancovaných z programov pomoci Európskej únieod 2007
  • neúradné technické analýzy, testovania a merania v rozsahu voľných živnostíod 2007
  • podnikanie v oblasti nakladania s iným ako nebezpečným odpadomod 2007
  • školiaca činnosť v oblasti odpadového hospodárstva v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • sprostredkovanie služieb v oblasti odpadov v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • vypracovanie ekologických štúdií v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • poradenská činnosť a konzultačná činnosť v tvorbe a ochrane životného prostredia v rozsahu voľnej živnostiod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Kombinované administratívno-kancelárske činnosti — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
9 zmlúv
spolu 155 tis. € · posledná 2. 7. 2026

Posledné zmluvy

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 82110), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 2025154. z 3 863
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (kombinované administratívno-kancelárske činnosti).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

Na tejto adrese

15 ďalších aktívnych firiem s rovnakým sídlom

Na jednej adrese sídli veľa firiem. Býva to typické pre virtuálne sídla a kancelárske centrá.

Zobrazených 8 najnovších z 15.

História zmien

Posledná zmena 17. 2. 2026 · 7 záznamov

  1. 17. 2. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 9. 2022Nový spoločníkIng. Juraj Musil, podiel 100 %
  3. 18. 7. 2018Záložné právoveriteľ: VÚB Leasing
  4. 15. 7. 2013Registrácia za platiteľa DPHSK2022332532
  5. 19. 2. 2011Presun sídlaMladých budovateľov 2 Banská Bystricapredtým Rudohorská 33 Banská Bystrica
  6. 25. 3. 2009Presun sídlaRudohorská 33 Banská Bystricapredtým Sídlisko 141/19 Tvrdošín - Medvedzie
  7. 13. 2. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia kombinované administratívno-kancelárske činnosti s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36738379

INECO, s.r.o. – tržby 1,0 mil. € – IČO 36738379