SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36746363

CGAIN, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Bratislava · od 2007
IČO
36746363
DIČ
2022333346
Sídlo
Krásnohorská 20, 851 07 Bratislava
firmy v okolí

KonateľPeter Bero

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

CGAIN, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Bratislava, v registri od 1. 3. 2007. Vo vedení firmy: Peter Bero. V roku 2025 mala firma tržby 4 tis. € a zisk 64 €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať4008. z 4 305 v odvetví
4/4

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 4/4 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
4 tis. €
Za rok
+82 %
010 tis.20 tis.2013—2014−42 %2016−66 %2019×19,82020−85 %2024−4 %2025+82 %
  • Najlepší rok
    2019, ×19,8
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby4 000 €2 200 €———2 300 €15 350 €——774 €—2 300 €3 962 €
Výsledok hospodárenia64 €−224 €−84 €−84 €−86 €−1 556 €244 €−90 €−667 €−540 €−564 €1 730 €3 889 €
Aktíva spolu5 792 €5 728 €5 612 €5 696 €5 780 €6 278 €7 584 €7 178 €8 248 €9 235 €9 009 €9 581 €7 363 €
Vlastné imanie5 452 €5 388 €5 612 €5 696 €5 780 €5 866 €7 422 €7 178 €7 268 €7 935 €8 475 €9 039 €7 309 €
Podané28. 3. 20269. 3. 202528. 3. 202426. 3. 202310. 2. 202231. 3. 20219. 3. 20204. 3. 201920. 3. 201824. 6. 201731. 10. 201613. 2. 201530. 4. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
4008. z 4 305 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Vysoko spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
Krásnohorská 20, 851 07 Bratislava
Bratislavský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
1. 3. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Mestský súd Bratislava III · oddiel Sro, vložka 44849/B
Základné imanie
6 640 €
Hlavná činnosť
62020 Poradenstvo týkajúce sa počítačov
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Bratislava.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

39 zapísaných činností

  • vedenie cudzieho motorového vozidla okrem taxi služby,od 2007
  • kialkulácie a rozpočty v oblasti dopravy v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • skladovanie s výnimkou prevádzkovania verejných skladov,od 2007
  • ubytovacie služby v rozsahu voľnej živnosti,od 2007
  • prenájom nehnuteľností s poskytovaním doplnkových služieb,od 2007
  • upratovacie a čistiace práce,od 2007
  • manipulačné práce s tovarom,od 2007
  • prenájom strojov, prístrojov, zariadení, dopravných prostriedkov a výpočtovej techniky,od 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Poradenstvo týkajúce sa počítačov — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
3 zmluvy
spolu 22 tis. €

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 62020), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 20254008. z 4 305
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (poradenstvo týkajúce sa počítačov).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 28. 3. 2026 · 4 záznamy

  1. 28. 3. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 8. 2. 2017Nový spoločníkPeter Bero, podiel 100 %
  3. 5. 3. 2008Presun sídlaKrásnohorská 20 Bratislavapredtým Karpatská 11 Bratislava
  4. 1. 3. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia poradenstvo týkajúce sa počítačov s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36746363

CGAIN, s.r.o. – tržby 4 tis. € – IČO 36746363