SlovakData.sk · Výpis z profilu firmy · slovakdata.sk/36758043

SARKYS, s.r.o.

AktívnaSpoločnosť s ručením obmedzeným · Prešov · od 2007
IČO
36758043
DIČ
2022354290
Sídlo
K Surdoku 6082/51, 080 01 Prešov
firmy v okolí

KonateľPavol Šarišský

Kontakty na firmu20 kontaktov za 4,90 €

V skratke

Zo závierok a štátnych registrov

SARKYS, s.r.o. je spoločnosť s ručením obmedzeným so sídlom v obci Prešov, v registri od 27. 3. 2007. Vo vedení firmy: Pavol Šarišský. V roku 2025 mala firma tržby 369 tis. € (+5,7 %) a stratu 21 tis. €.

Sledovať zmenye-mail pri zmene, zadarmoPorovnať90. z 266 v odvetví
3/3

Bez negatívnych záznamov v registroch

Kontrola v štátnych registroch

Ako kontrolujeme

Nejde o rating ani predpoveď. Každý riadok je údaj z jedného štátneho registra, ktorý si môžete overiť sami.

  • Negatívny záznam: prebiehajúci konkurz alebo reštrukturalizácia, likvidácia, dlh na poistnom, daňová spoľahlivosť „menej spoľahlivý“, zrušená registrácia DPH alebo dôvod na jej zrušenie, začatý výkon záložného práva.
  • Upozornenie: pozastavená činnosť, záznam o konaní v Obchodnom vestníku za posledné 3 roky bez uvedeného stavu.
  • Informácia, nie hodnotenie: ukončené konania, bežné záložné práva (napr. pri úvere), zmluvy so štátom, registrácia DPH.

Číslo 3/3 znamená počet hodnotených kontrol bez nálezu. Údaje sú informatívne; záväzný je výpis z príslušného registra.

Dnes v poriadku. A zajtra?
Pošleme e-mail, keď pribudne konkurz, dlh na poistnom, záložné právo alebo sa zmení vedenie.

Hospodárenie

13 rokov z účtovných závierok

RÚZ
Tržby 2025
369 tis. €
Za rok
+6 %
Od 2013
+152 %
0200 tis.400 tis.2013—2014+6 %2015+14 %2016−32 %2017+19 %2018−30 %2019−5 %2020+108 %2021+27 %2022−12 %2023+26 %2024+23 %2025+6 %
  • Priemerný rast ročne
    +8,0 %
  • Najlepší rok
    2020, +108 %

Ukazovatele 2025

  • Marža
    -5,7 %
    −4,6 p. b. za rok
    Koľko z každého eura tržieb ostane ako zisk.
  • ROA
    -15,2 %
    −12,6 p. b. za rok
    Zisk v pomere k majetku — ako firma zhodnocuje aktíva.
  • Zadlženosť
    93,2 %
    −16,6 p. b. za rok
    Podiel cudzích zdrojov na majetku firmy.
Celý výkaz a originály závierok
2025202420232022202120202019201820172016201520142013
Tržby369 222 €349 201 €283 560 €224 355 €253 539 €200 177 €96 102 €101 085 €143 842 €120 606 €177 334 €155 272 €146 383 €
Výsledok hospodárenia−21 031 €−3 965 €−5 369 €−39 082 €615 €−8 627 €4 071 €1 318 €−16 449 €1 228 €−4 950 €−4 953 €−16 985 €
Aktíva spolu138 805 €153 189 €132 466 €127 022 €94 591 €64 452 €81 295 €69 931 €68 333 €89 652 €85 923 €53 164 €85 443 €
Vlastné imanie9 391 €−15 078 €−11 113 €−5 744 €33 336 €32 720 €41 348 €38 443 €40 045 €56 495 €1 926 €1 923 €−10 109 €
Podané10. 4. 202623. 4. 202517. 4. 202426. 5. 202323. 1. 20228. 2. 202126. 2. 202017. 2. 201922. 3. 201820. 3. 201712. 3. 201619. 3. 201519. 3. 2014
Nesedí číslo alebo chýba rok?
90. z 266 v odvetví podľa tržieb
Porovnajte s firmami s rovnakou činnosťou alebo si stiahnite 13 rokov čísel do Excelu.

Daňový profil

Finančná správa SR

Daňová spoľahlivosť
Spoľahlivý
index k 30. 10. 2026
Daň z príjmov
2 tis. €
vyrubená za rok 2025
Priznania k DPH
4
posledné podané 1. 5. 2026
IČ DPH
SK2022354290
platiteľ od 1. 5. 2007
Zmena daňovej spoľahlivosti?
Pošleme e-mail, keď Finančná správa zmení hodnotenie alebo registráciu DPH.

Vlastníci a vedenie

1 osoba, menovcov rozlišuje dátum narodenia

Chcete osloviť vedenie firmy?
Telefón, e-mail a web firmy — spolu s vedením a kontrolou v registroch.

Údaje z registra

Register právnických osôb a obchodný register

ORSR
Sídlo
K Surdoku 6082/51, 080 01 Prešov
Prešovský kraj
na mapefirmy v okolí
Právna forma
Spoločnosť s ručením obmedzeným
všetky firmy s touto formou
Deň vzniku
27. 3. 2007
19 rokov na trhu
Zápis v registri
Obchodný register
Okresný súd Prešov · oddiel Sro, vložka 18442/P
Veľkosť
5 – 9 zamestnancov
podľa Štatistického úradu SR
Hlavná činnosť
86909 Ostatná zdravotná starostlivosť i. n.
Národné súkromné nefinančné korporácie
firmy v odvetví
Kto ešte podniká v okolí?
Firmy so sídlom v obci Prešov.

Prepojené firmy

1 firma cez osoby vo vedení a vlastníkov

Sledujte celú skupinu
E-mail pri zmene v tejto firme alebo v 1 prepojenej — vedenie, vlastníci, konkurzy, dlhy.

Predmet činnosti

29 zapísaných činností · 3 ukončené činnosti

  • podnikateľské poradenstvood 2007
  • sprostredkovanie obchodu v rozsahu voľnej živnostiod 2007
  • organizovanie a usporadúvanie spoločenských, kultúrnych a športových podujatíod 2007
  • reklamná a propagačná činnosťod 2007
  • príprava a predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh ako aj bezmäsitých jedálod 2007
  • príprava a predaj na priamu konzumáciu zmrzliny, ak sa na jej prípravu použijú priemyselne vyrábané koncentráty a mrazené krémyod 2007
  • príprava a predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, piva, vína a destilátovod 2007
  • kúpa tovaru na účely jeho predaja iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod) v rozsahu voľných živnostíod 2007
Firmy s rovnakou hlavnou činnosťou
Ostatná zdravotná starostlivosť i. n. — celé Slovensko, s tržbami a ziskom.

Verejné peniaze

Centrálny register zmlúv a eurofondy

Zmluvy so štátom
9 zmlúv
spolu 36 tis. € · posledná 18. 2. 2026

Posledné zmluvy

  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—18. 2. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny PrešovDodatok NP—16. 2. 2026
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny PrešovDodatok NP—29. 10. 2025
  • Všeobecná zdravotná poisťovňa, a. s.Poskytovanie a úhrada zdravotnej starostlivosti a služieb súvisiacich s poskytovaním zdravotnej starostlivosti—29. 10. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny PrešovDodatok NP—9. 10. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny PrešovDohoda – NP Finančné stimuly - Mentorované zapracovanie – v zmysle schémy DM a mimo schémy10 tis. €28. 8. 2025
  • Úrad práce, sociálnych vecí a rodiny PrešovDohoda - Právo na prvé zamestnanie8 tis. €30. 7. 2024

Podobné firmy

Rovnaká činnosť (SK-NACE 86909), podobné tržby

Postavenie v odvetví podľa tržieb 202590. z 266
Medzi firmami s rovnakou SK-NACE, ktoré za rok 2025 zverejnili tržby (ostatná zdravotná starostlivosť i. n.).
Celé odvetvie do Excelu
Prvých 100 firiem zadarmo — IČO, sídlo, tržby a zisk.

História zmien

Posledná zmena 10. 4. 2026 · 4 záznamy

  1. 10. 4. 2026Podaná účtovná závierkaza rok 2025
  2. 9. 3. 2011Nový spoločníkPavol Šarišský, podiel 100 %
  3. 1. 5. 2007Registrácia za platiteľa DPHSK2022354290
  4. 27. 3. 2007Vznik firmySpoločnosť s ručením obmedzeným
Ďalšiu zmenu vám pošleme
E-mail, keď sa zmení vedenie, sídlo, vlastníci alebo príde nová závierka. Zadarmo.

Overiť v registroch

Každý údaj na tejto stránke pochádza z jedného z týchto zdrojov

Obchodný register, závierky, konkurzy a záložné práva preberáme denne, register právnických osôb a daňové zoznamy raz týždenne. Údaje sú informatívne, záväzný je výpis z registra.

Je to vaša firma? Pridajte alebo opravte jej kontakty — zadarmo.
Našli ste chybu v údajoch? Stačí jeden klik.

Potrebujete zoznam podobných firiem?

Firmy z odvetvia ostatná zdravotná starostlivosť i. n. s tržbami, ziskom a kontaktmi — do Excelu alebo cez API. Prvých 100 firiem zadarmo.

Pozrieť ceny

Údaje z verejných registrov SR spracované SlovakData.sk. Informatívny výpis, nie úradný doklad. Aktuálna verzia: slovakdata.sk/36758043

SARKYS, s.r.o. – tržby 369 tis. € – IČO 36758043